The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Paqerek - 11-16-2015

Cześć wszystkim ! Smile
Mam na imię Mateusz i jestem młodym fanem whisky. Mam 23 lata, z zawodu jestem programistą - konsultantem IT. Mieszkam w Warszawie. Od liceum piłem różne podstawowe blendy, whiskey dostępne w sieciowych sklepach.
Rok temu na gwiazdkę moja ukochana dziewczyna kupiła mi Glenfiddicha 12y i to był początek mojej przygody ze światem single malt. Od tego czasu próbowałem różnych whisky z regionów Szkocji i nie tylko.
Od jakiegoś czasu czytam regularnie forum i blogi - powoli zagłębiając się w świat SM. Dostrzegam, że bardzo mało wiem - ale zdecydowanie chce się nauczyć i poznać. Smile

Na dzisiaj moje ulubione whisky to Balvenie Single Barrel 15, Ardbeg 10, Highland Park 18y.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 11-16-2015

Cześć,

Mateusz! Witamy Cię serdecznie!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 11-16-2015

WItamy

Rejestrując się na tym forum skazałeś się na pogłębianie wiedzy o SM Smile Głównie praktycznej.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 11-16-2015

Paqerek napisał(a):Cześć wszystkim ! Smile
Mam na imię Mateusz i jestem młodym fanem whisky. Mam 23 lata, z zawodu jestem programistą - konsultantem IT. Mieszkam w Warszawie. Od liceum piłem różne podstawowe blendy, whiskey dostępne w sieciowych sklepach.
Rok temu na gwiazdkę moja ukochana dziewczyna kupiła mi Glenfiddicha 12y i to był początek mojej przygody ze światem single malt. Od tego czasu próbowałem różnych whisky z regionów Szkocji i nie tylko.
Od jakiegoś czasu czytam regularnie forum i blogi - powoli zagłębiając się w świat SM. Dostrzegam, że bardzo mało wiem - ale zdecydowanie chce się nauczyć i poznać. Smile

Na dzisiaj moje ulubione whisky to Balvenie Single Barrel 15, Ardbeg 10, Highland Park 18y.


Witamy.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - tomaj676869 - 11-16-2015

witamy po drugiej stronie lustra Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 11-16-2015

Sendilkelm napisał(a):WItamy

Rejestrując się na tym forum skazałeś się na pogłębianie wiedzy o SM Smile Głównie praktycznej.

Merytoryka też jest ważna Smile czytaj, pytaj pomożemy. Witaj!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 11-16-2015

Witaj na forum. Napewno znajdziesz cos dla siebie.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 11-17-2015

Witamy, witamy Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 11-17-2015

Cześć! Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek B - 11-17-2015

witamy