The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 10-27-2015

Bartas napisał(a):Witam wszystkich, mam na imię Bartek i mieszkam w Poznaniu. Malty pije od jakiś 4 lat na tyle, na ile pozwala mi mój studencko-kelnerski budżet i wyrozumiałość kobiety Big Grin Forum czytam już od dłuższego czasu, ale dopiero wizja spróbowania samplingu na prawdę konkretnych smakołyków skłoniła mnie do założenia konta. Pozdrawiam Smile


Wyrozumiałość kobiety to najważniejsza pozycja każdego whiskowego budżetu Wink

W samplingach chwilowo mały przestój. Ludzie jeszcze łapią oddech po Sierpniu/Wrześniu ale lada moment się to pewnie zmieni. Tu nikt nie zna dnia ani godziny Smile

Dobrze wybrałeś. Witamy i Zapraszamy


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piokiler - 10-27-2015

malthead napisał(a):
Bartas napisał(a):Witam wszystkich, mam na imię Bartek i mieszkam w Poznaniu. Malty pije od jakiś 4 lat na tyle, na ile pozwala mi mój studencko-kelnerski budżet i wyrozumiałość kobiety Big Grin Forum czytam już od dłuższego czasu, ale dopiero wizja spróbowania samplingu na prawdę konkretnych smakołyków skłoniła mnie do założenia konta. Pozdrawiam Smile


Wyrozumiałość kobiety to najważniejsza pozycja każdego whiskowego budżetu Wink

W samplingach chwilowo mały przestój. Ludzie jeszcze łapią oddech po Sierpniu/Wrześniu ale lada moment się to pewnie zmieni. Tu nikt nie zna dnia ani godziny Smile

Dobrze wybrałeś. Witamy i Zapraszamy

Hehe :lol: Wink Marcus dobrze napisał nic dodać nic ujac Wink
wiec Witaj na forum i zapraszamy do wzięcia udziału w samplingach Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek B - 10-27-2015

Witamy


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 10-27-2015

Witaj na forum Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 10-27-2015

Bartas imienniku witaj na forum Smile Twój domowy budżet już nigdy nie będzie taki sam :twisted: :twisted:
Mocna ekipa się nam krystalizuje w Poznaniu!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - tomaj676869 - 10-28-2015

Witam Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - stalowka2 - 11-12-2015

Witam,
Mam na imię Grzegorz i mieszkam w Warszawie. Whisky Single Malt piję do dwóch lat i początkowa ciekawość tymi trunkami zamieniła się w pasję. Lubię torfówki ale ostatnio zasmakowałem również w sherry. Czasem dla odmiany sięgam po jakiegoś burbona. Na Wasze Forum trafiłem niedawno, a do rejestracji skłoniła mnie chęć spróbowania samplingu przez co będę mógł pogłębić swoją wiedzę. W degustacjach towarzyszy mi ..... żona :lol: Smile
Są pewne minusy - wystarcza na krócej. Pozdrawiam.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 11-12-2015

stalowka2 napisał(a):Witam,
Mam na imię Grzegorz i mieszkam w Warszawie. Whisky Single Malt piję do dwóch lat i początkowa ciekawość tymi trunkami zamieniła się w pasję. Lubię torfówki ale ostatnio zasmakowałem również w sherry. Czasem dla odmiany sięgam po jakiegoś burbona. Na Wasze Forum trafiłem niedawno, a do rejestracji skłoniła mnie chęć spróbowania samplingu przez co będę mógł pogłębić swoją wiedzę. W degustacjach towarzyszy mi ..... żona :lol: Smile
Są pewne minusy - wystarcza na krócej. Pozdrawiam.


Cześć,

Grzesiu miło że postanowiłeś do nas dołączyć.Smile A jeśli chodzi o sample to na tą chwilę na razie wiele się nie dzieje ale jak trochę poczekasz to pewno boom samplowy znów ruszySmile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 11-12-2015

Jak to niewiele? Prawie pełnoletni Ardbeg i pełnoletni Laproaig to już niewiele? Wink
Grzegorz witamy :-)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 11-12-2015

Bartek napisał(a):Jak to niewiele? Prawie pełnoletni Ardbeg i pełnoletni Laproaig to już niewiele? Wink
Grzegorz witamy :-)


No trochę ma ławoSmile. W tłustym okresie znacznie bogatsza oferta samplingowa byłaSmile