The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piokiler - 06-05-2015

polish_jd_collector napisał(a):
piokiler napisał(a):Witaj Tomku na forum,kazdy z nas jak moze to pomoze Wink zachecam jednak do spr singlet maltow i wtedy sie zakochasz w czym innym Wink

Ja bynajmniej nie wykluczam degustacji SM a nawet jestem pewien, że do niej dojdzie, co nie zmienia faktu, że mojego zakochania w JD raczej nic nie zmieni - jestem stały w uczuciach :o :lol: :lol:
Tomku jak to mowia nigdy nie mow nigdy Wink Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - polish_jd_collector - 06-06-2015

piokiler napisał(a):Tomku jak to mowia nigdy nie mow nigdy Wink Big Grin

Zgadza się Smile Ale wiesz, że tym oto sposobem, dwa razy powiedziałeś nigdy hehehe


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 06-07-2015

Witaj Tomku na forum Smile Gdybyś chciał zrobić pierwszy krok w kierunku poznania świata single maltów, to zapraszam Cię do brania udziału we wspólnych zakupach butelek (dział Sample). Może coś więcej o Twojej kolekcji, dlaczego akurat JD? Miałeś okazję odwiedzić destylarnię?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - polish_jd_collector - 06-08-2015

Bartek napisał(a):Witaj Tomku na forum Smile Gdybyś chciał zrobić pierwszy krok w kierunku poznania świata single maltów, to zapraszam Cię do brania udziału we wspólnych zakupach butelek (dział Sample). Może coś więcej o Twojej kolekcji, dlaczego akurat JD? Miałeś okazję odwiedzić destylarnię?

Dziękuję za powitanie Smile
Niestety nie miałem jeszcze okazji odwiedzić destylarni, ale taki plan jest i jak wszystko, jest tylko kwestią czasu. Dlaczego JD? Ogólnie plan był troszkę inny i obejmował whisky całościowo. Zacząłem parę lat temu szukać różnych informacji na ten temat w internecie i przypadkowo trafiłem na stronę nieżyjącego już kolekcjonera z Holandii. Jego kolekcja w tamtym czasie była uznawana za jedną z największych w Europie. Ta strona to jest nie tyle "chwalenie" się posiadanymi zbiorami, co swoista nieprzebrana skarbnica wiedzy na ten temat. Połknąłem tego bakcyla na tyle skutecznie, że zostałem także członkiem międzynarodowego forum kolekcjonerów JD a później zostałem zaproszony do Tennessee Squire Assoociation. To tak w największym skrócie Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 06-13-2015

polish_jd_collector napisał(a):Dziękuję za powitanie Smile
Niestety nie miałem jeszcze okazji odwiedzić destylarni, ale taki plan jest i jak wszystko, jest tylko kwestią czasu.

Dokładnie, życzę zatem szybkiego spełnienia marzenia :twisted:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Marek - 06-20-2015

Umknął mi ten ważny wątek zanim rozpocząłem aktywność na forum, teraz się zrehabilitujęSmile
Jestem z Poznania, mam 26 lat, tematem single malt na poważnie interesuję się od ok. 3 lat. Jak prawdopodobnie niejeden użytkownik tego forum jestem wielkim miłośnikiem trunków z Islay.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - snoop - 06-20-2015

Witamy Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piokiler - 06-21-2015

Witamy na forum Marku Smile no i fajnie ze lubisz mocne klimaty :twisted: Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 06-21-2015

Witamy serdecznie! Dobrze trafiłeś.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 06-21-2015

Witaj Marek , kolejny młody człowiek co uwielbia whisky super... . A mówią żę do whisky trzeba dorosnąć . Witaj na forum.