The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - polish_jd_collector - 06-05-2015

Witam,
jestem Tomek i od 6 lat kolekcjonuję Jacka Danielsa. Fajnie, że na Forum zrzeszającym sympatyków i entuzjastów whisky, znalazło się także miejsce dla Tennessee Whiskey Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 06-05-2015

Witaj Tomku . Mam nadzieję że będzie Ci u nas miło i znajdziesz coś dla siebie.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - ron - 06-05-2015

Witaj, tak chyba całkiem sporo tu sympatyków JD


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 06-05-2015

Cześć! baw się dobrze! Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 06-05-2015

NO ŚLĄŚK ROŚNIE W SIŁĘ!! Big Grin

Witamy i pozdrowienia z Katowic


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - polish_jd_collector - 06-05-2015

Bardzo dziękuję za miłe przywitanie Smile
Szczególne pozdrowienia dla "sąsiada" z Katowic WinkWink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - sebastian_ka - 06-05-2015

polish_jd_collector napisał(a):Witam,
jestem Tomek i od 6 lat kolekcjonuję Jacka Danielsa. Fajnie, że na Forum zrzeszającym sympatyków i entuzjastów whisky, znalazło się także miejsce dla Tennessee Whiskey Smile

Witaj Tomku, mam nadzieję, że odnajdziesz się na forum i będziesz chętnie brał udział w dyskusjach i samplingach. Czy interesuje Ciebie coś więcej poza Tennessee Whiskey? Tylko kolekcjonujesz czy też pijasz? Jak wygląda Twoje doświadczenie z whisky single malt?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - polish_jd_collector - 06-05-2015

sebastian_ka napisał(a):Witaj Tomku, mam nadzieję, że odnajdziesz się na forum i będziesz chętnie brał udział w dyskusjach i samplingach. Czy interesuje Ciebie coś więcej poza Tennessee Whiskey? Tylko kolekcjonujesz czy też pijasz? Jak wygląda Twoje doświadczenie z whisky single malt?

Generalnie kolekcjonuję i interesują się wszystkim co dotyczy Jacka Danielsa i składa się na to zarówno kolekcjonowanie jak i degustacja. Niestety nie czuję się na tyle kompetentny, by w tak profesjonalny, jak większość z Was tutaj, sposób określać poszczególne noty smakowe, zapachowe etc danych trunków. Nie będę również ukrywał, że moje doświadczenia z whisky single malt są zerowe. Jedynie co, to mogę mieć nadzieję, iż ten stan rzeczy nie zdyskredytuje mnie w Waszych oczach w 100%, dlatego z góry proszę o wyrozumiałość


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piokiler - 06-05-2015

polish_jd_collector napisał(a):
sebastian_ka napisał(a):Witaj Tomku, mam nadzieję, że odnajdziesz się na forum i będziesz chętnie brał udział w dyskusjach i samplingach. Czy interesuje Ciebie coś więcej poza Tennessee Whiskey? Tylko kolekcjonujesz czy też pijasz? Jak wygląda Twoje doświadczenie z whisky single malt?

Generalnie kolekcjonuję i interesują się wszystkim co dotyczy Jacka Danielsa i składa się na to zarówno kolekcjonowanie jak i degustacja. Niestety nie czuję się na tyle kompetentny, by w tak profesjonalny, jak większość z Was tutaj, sposób określać poszczególne noty smakowe, zapachowe etc danych trunków. Nie będę również ukrywał, że moje doświadczenia z whisky single malt są zerowe. Jedynie co, to mogę mieć nadzieję, iż ten stan rzeczy nie zdyskredytuje mnie w Waszych oczach w 100%, dlatego z góry proszę o wyrozumiałość

Witaj Tomku na forum,kazdy z nas jak moze to pomoze Wink zachecam jednak do spr singlet maltow i wtedy sie zakochasz w czym innym Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - polish_jd_collector - 06-05-2015

piokiler napisał(a):Witaj Tomku na forum,kazdy z nas jak moze to pomoze Wink zachecam jednak do spr singlet maltow i wtedy sie zakochasz w czym innym Wink

Ja bynajmniej nie wykluczam degustacji SM a nawet jestem pewien, że do niej dojdzie, co nie zmienia faktu, że mojego zakochania w JD raczej nic nie zmieni - jestem stały w uczuciach :o :lol: :lol: