The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 05-16-2015

Witaj!
obyś został na dłużej!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piokiler - 05-17-2015

Witamy na forum Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Gabor - 05-18-2015

Neptune napisał(a):Serwus! Mamy nadzieje, ze zostaniesz z nami na dłużej. Co tam zwykle pijasz?

Przede wszystkim whisky z Islay, jestem fanem Ardbega.
pozdrawiam


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Neptune - 05-18-2015

Domyślam się więc, że Ardbeg Ten już za tobą. Piłeś jeszcze jakieś Ardbegi?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - snoop - 05-18-2015

Lubi klimaty Islay, więc jest nasz Big Grin
Witam na forum Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Gabor - 05-18-2015

Neptune napisał(a):Domyślam się więc, że Ardbeg Ten już za tobą. Piłeś jeszcze jakieś Ardbegi?

Ardbeg Ten był pierwszym maltem którego miałem okazję spróbować.
Wiem, że wiele osób odradza go początkującym sugerując raczej coś łagodniejszego ale mnie zauroczył "od pierwszego wejrzenia".
Później były Uigeadail i Corryvreckan ... no i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Neptune - 05-18-2015

Dokładnie. Wiele osób odradza początkującym ten rejon, ale moim zdaniem nie ma co bać się Islay. Jeszcze nie znam nikogo z nowych, kogo odrzucałby torf i dym.

Widzę, że jesteś z Lublina. Ciekawym miejscem na starówce jest Whisky Cafe, może kojarzysz. W sumie niewiele jest miast w Polsce z profesjonalnym barem whisky w ścisłym centrum.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Gabor - 05-18-2015

Oczywiście znam Big Grin
Kameralny lokal ale fajny klimat z ciągle poszerzanym asortymentem.
W Lublinie ciężko o knajpę gdzie dostępna jest więcej niż 1-2 rodzaje SM, więc Whisky Cafe jest obowiązkowym miejscem odwiedzin dla miłośników whisky.
Tym bardziej, że tak jak wspomniałeś usytuowany jest w najbardziej urokliwej części miasta.
Brzmi to trochę jak kampania reklamowa ale gdyby mnie znajomy kiedyś tam nie zaprowadził pewnie do chwili obecnej nie wiedziałbym o jego istnieniu, trzeba promować takie miejsca...


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Neptune - 05-18-2015

Obecnie ze względu na pracę, dosyć często bywam w Lublinie i również niedawno zawitałem tam po raz pierwszy. Zapewne jeszcze nie raz to uczynię, jeśli czas pozwoli.
Fajne miejsce, choć moim zdaniem brakuje tam kilku butelek dla bardziej zaawansowanych. Mają solidny przegląd podstawek, ale chyba ani jednej +18yo. Z IB też nie pamiętam żeby coś było.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 05-18-2015

Witaj Gabor na forum, torfowych maltów Ci u nas dostatek Wink