The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 03-11-2015

wncvirus napisał(a):...

@malthead

Orientujesz się ile +/- jest osób ze śląska na tym forum?


Jest nas już AŻ TRZECH z tego co wiem Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 03-11-2015

witaj ślązaku. pozdrowienia z nad morza Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 03-11-2015

malthead napisał(a):
menran napisał(a):Witaj na forum Smile Podobno z Katowic malo nie pija ?

Big Grin Big Grin Big Grin
Piją tyle, że z Debrzna Pomorskiego im osobiście sample doworzą :lol: :lol:

Ale wracając do naszego nowego kolegi (sąsiada): Co popijasz i od kiedy dbasz o zdrowie (tak jak my wszyscy) zażywając wodę życia?


Więc tak moja przygoda z whisky zaczyna się w granicach roku 2012. Nie jestem jakiś smakoszem utra zaawansowanym lecz również nie jestem ( tak mi się wydaje ) smakoszem początkującym. Obecnie regularnie biorę udział w degustacjach na terenie śląska oraz należę do klubu whisky. Po przez te aktywności rozwijam swoje wyobrażenie na temat wody życia. A co pijam to hmmm dość trudne pytanie wiele jest pozycji gdyż jestem raczej otwarty na poznawanie nowych smaków ale jak bym miał wybierać taki top 3 to ranking był by następujący:

1. lagavulin 16 yo
2. Ardbeg Corryvreckan
3. Caol Ila MOCH


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 03-11-2015

Przepraszam, CZTERECH, tylko jeden wyemigrował w pomorskie ale na szczęście regularnie wraca pooddychać świeżym powietrzem i napić się dobrej whisky, której tam chyba nie ma Wink

Znasz takiego gościa?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 03-11-2015

Tak znam. Tak się składa on mnie namówił do rejestracji na tym forumSmile

Ps: W sobotę będzie prowadził degustację na śląsku.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 03-11-2015

wncvirus napisał(a):Tak znam. Tak się składa on mnie namówił do rejestracji na tym forumSmile

Ps: W sobotę będzie prowadził degustację na śląsku.


No widzisz, to może nawet się już nieświadomie spotkaliśmy w Mikołowie. O sobocie wiem, bo zostałem zaproszony ale niestety, kolejny raz koliduje mi to z uroczystościami rodzinnymi, z których nie sposób zrezygnować.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - wncvirus - 03-11-2015

malthead napisał(a):
wncvirus napisał(a):Tak znam. Tak się składa on mnie namówił do rejestracji na tym forumSmile

Ps: W sobotę będzie prowadził degustację na śląsku.


No widzisz, to może nawet się już nieświadomie spotkaliśmy w Mysłowicach. O sobocie wiem, bo zostałem zaproszony ale niestety, kolejny raz koliduje mi to z uroczystościami rodzinnymi, z których nie sposób zrezygnować.


Nie wykluczoneSmile.Ale ten świat mały!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - tomaj676869 - 03-11-2015

witamy, witamy Wink i od razu zapraszam do działu sampli, bo cos nie mozemy paru butelek domknąć i przydałaby się pomoc i troszke "swieżej" krwi :twisted:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - cubus - 03-11-2015

tomaj676869 napisał(a):witamy, witamy Wink i od razu zapraszam do działu sampli, bo cos nie mozemy paru butelek domknąć i przydałaby się pomoc i troszke "swieżej" krwi :twisted:

dobrze kombinujesz :twisted:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 03-11-2015

Witaj wncvirus Wink