The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piokiler - 08-08-2014

Witamy, witamy i do ugaszenia pragnienia same singel maltamy polecamy 8-)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 08-09-2014

Bartek napisał(a):
WojtekBula napisał(a):Jeszcze bardzo wiele przede mną Big Grin

Jeżeli chodzi o preferencje, to najbardziej przepadam za torfowymi klimatami Smile

Witaj Smile widzę, że się dogadamy Big Grin

Zdecydowanie Bartku kolega idzie w dobrym kierunku Smile
Witaj na forum.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 08-11-2014

Witamy, witamy i zachęcamy do samplingów Smile To jest jedna z ważniejszy rzeczy chyba na forum whisky Smile Próbować, pić, próbować, oceniać, pić Smile I tak w kółko


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Mszaan - 08-17-2014

Witam serdecznie,
Nazywam się Mirek, zaczynam swoją przygodę z whisky i trafiłem z Google na to forum jako "forum miłośników whisky" Smile Mam nadzieję, że owocnie spędzę tu czas Smile Pozdrawiam!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 08-17-2014

Witamy kolejnego amatora rudej Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 08-17-2014

Witaj Mirek, dobrze że do nas tutaj trafiłeś, czym więcej nas tym lepiej. Dużo próbuj nowych rodzajów whisky a na pewno coś ciekawego znajdziesz dla siebie.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - snoop - 08-17-2014

Mszaan napisał(a):Witam serdecznie,
Nazywam się Mirek, zaczynam swoją przygodę z whisky i trafiłem z Google na to forum jako "forum miłośników whisky" Smile Mam nadzieję, że owocnie spędzę tu czas Smile Pozdrawiam!

Lepiej trafić nie mogłeś Big Grin Witamy


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 08-17-2014

Witaj Smile mam nadzieję, że wycena Chivasa to tylko początek przygody.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Mszaan - 08-18-2014

Bartek napisał(a):Witaj Smile mam nadzieję, że wycena Chivasa to tylko początek przygody.
Oczywiście, nie ukrywam, że bez tego pewnie bym nie szukał forum internetowego tylko zagłębiał w świat whisky w domowym zaciszu przy merytorycznym wsparciu bardziej doswiadczonych znajomych, ale parę godzin spędzonych tutaj już pozwala mi na poszerzenie horyzontów Smile W takim razie zagłębiam dalej się w lekturę i dzięki za serdeczne powitanie Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Ring - 10-10-2014

Witam Wszystkich Smile
Ja powoli zaczynam przygodę z whisky , wiec chyba będę częstym gościem Smile
Preferencje .... torf ... torf i jeszcze raz torf Smile , choć inne każdy inny rodzaj z przyjemnością degustuje , w końcu piękno whisky polega na jej różnorodności i możliwościach poznawania coraz to nowszych ( nieznanych ) smaków i zapachów.
Pozdrowienia