The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 07-23-2014

Dobra dobra , przyznaj sie ze to taty kolecja :lol:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 07-23-2014

taty na spółę z wujkiem :lol:

ale kwiaty masz piękne w akademiku Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - 19damian94 - 07-23-2014

Kolekcja taty i wujka , kwiaty mamy , a ja to tak na prawdę tylko tam mieszkam Big Grin


A tak na poważnie to rzeczywiście dużo ludzi się dziwi że nazbierałem tylko butelek w takim wieku


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 07-23-2014

ok, żarty na bok. Kolekcja naprawdę fajna. Życzę dalszego powodzenia w tym kierunku.

A co do SM to już wszystko zostało powiedziane. Wybrałeś słuszną drogę i, moim zdaniem, dobrze, że zacząłeś przygodę z czymś takim jak Glenfiddich 15 bo to już coś solidnego, więc prawdopodobieństwo że się całkowicie zrazisz było ograniczone. Faktycznie dobrym rozwiązaniem jest sampling. Zerkaj tutaj w odpowiednim dziale na SAMPLE, tam w zasadzie zawsze coś się dzieje a propozycje są przeróżne. A w razie czego po prostu pytaj czy ktoś nie ma podstawek do podziału - zapewne mnóstwo fajnych rzeczy się znajdzie.

Witam jeszcze raz i pozdrawiam.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - WojtekBula - 08-08-2014

Witam Big Grin Od dawna miałem tu napisać, ale jakoś dopiero teraz to czynię.

Chciałem powitać Wszystkich Smile
Whisky interesuję się od kilku lat. Wiadomo, na początku blendy, później malty i tak sobie drążę temat. Na co dzień jestem strażakiem a między służbami gaszę... pragnienie- wiadomo czym Big Grin. Natomiast forum czytam nie pamiętam od kiedy, jednak napisać zdecydowałem się dopiero teraz Smile

Pozdrawiam


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - snoop - 08-08-2014

Witamy w naszych skromnych progach Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - menran - 08-08-2014

Witamy , witamy i do aktywności zapraszamy . A jakieś konkretne preferencje SM ?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 08-08-2014

Witamy serdecznie Wink Dziel się swoim doświadczeniem, tematów do tego niemało Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - WojtekBula - 08-08-2014

Jeszcze bardzo wiele przede mną Big Grin

Jeżeli chodzi o preferencje, to najbardziej przepadam za torfowymi klimatami Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 08-08-2014

WojtekBula napisał(a):Jeszcze bardzo wiele przede mną Big Grin

Jeżeli chodzi o preferencje, to najbardziej przepadam za torfowymi klimatami Smile

Witaj Smile widzę, że się dogadamy Big Grin