The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 06-21-2014

Witamy i co lubisz pić pytamy Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Milady - 06-21-2014

Ulubiona whisky ?

Hmm...

Mogła bym podać ulubiony film , czy książkę ale ulubiona whisky ?!
Niemal każdego dnia odkrywam nowe perełki , zachwycają mnie nowe smaki i zapachy.
Gdybym napisała że słonawy posmak Oban to była bym nie fair w stosunku do cudownie słodkiego Aberlour A'bunadh, gdybym oddała koronę lekkiej i kwiatowej Brora 1982 to jak ocenić eksplodującą smakami Karuizawa ?

Ulubiona whisky to dobra whisky!
Oczywiście mam ulubione smaki - tu królują cask strenght sherry monster's z bogactwem słodyczy , głębią koloru i aromatu, jednak to co zaskoczy mnie w kolejnym testowanym trunku może otworzyć zupełnie nowe oblicze tego co ulubione Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 06-21-2014

Poezja dla moich uszów Confusedhock:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Milady - 06-21-2014

Cała przyjemność po mojej stronie Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - SingleMaltMinisMan - 06-21-2014

Milady napisał(a):Ulubiona whisky ?

Hmm...

Mogła bym podać ulubiony film , czy książkę ale ulubiona whisky ?!
Niemal każdego dnia odkrywam nowe perełki , zachwycają mnie nowe smaki i zapachy.
Gdybym napisała że słonawy posmak Oban to była bym nie fair w stosunku do cudownie słodkiego Aberlour A'bunadh, gdybym oddała koronę lekkiej i kwiatowej Brora 1982 to jak ocenić eksplodującą smakami Karuizawa ?

Ulubiona whisky to dobra whisky!
Oczywiście mam ulubione smaki - tu królują cask strenght sherry monster's z bogactwem słodyczy , głębią koloru i aromatu, jednak to co zaskoczy mnie w kolejnym testowanym trunku może otworzyć zupełnie nowe oblicze tego co ulubione Wink

Właśnie takiej osoby potrzebujemy! Big Grin
Przecudowna gracja ! 8-)


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Milady - 06-21-2014

Do usług Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - menran - 06-21-2014

WOW!! Witamy.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - leonid - 07-09-2014

Dzień dobry wszystkim,

W świat whisky zagłębiam się od kilku lat. Zaczynałem oczywiście od tanich blendów. Odkąd posmakowałem SM, właściwie żadne inne alkohole mnie nie interesują, jeśli chodzi o degustacje. Przebrnąłem przez wszystkie rejony Szkocji i sporo destylarni. Nie mam ulubionej whisky - raz mam ochotę na delikatnego i "słodkiego" speyside'owca, innym razem na orzeźwiającego highlandowca, a jeszcze innym razem podczas długiego zimowego wieczoru na ciężki kaliber, np. Ardbega 10yo. Z blendów pijam jedynie irlandzkie, pasuje mi ich neutralna natura.

Forum przeglądam od dawna, jednak nigdy się nie udzielałem. To mój pierwszy post, pozdrawiam!


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 07-09-2014

Witaj Leonid! Najwyższy czas aktywnie brać udział w budowaniu tego forum, gratuluje decyzji Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Milady - 07-09-2014

Witaj Smile Coraz nas więcej a to cieszy Big Grin