The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 06-14-2014

Również witam nowych forumowiczów Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek - 06-14-2014

malthead napisał(a):Mój faworyt od ok. pół roku to The BALVENIE 12 yo. Single Cask - dla mnie 98/100.

m.
Witamy, ale z tymi punktami to nie przesadzaj Wink Jest to w miarę smaczna whisky ale nie na 10 punktów. Jak więcej popijesz to zobaczysz Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 06-14-2014

Tomek napisał(a):
malthead napisał(a):Mój faworyt od ok. pół roku to The BALVENIE 12 yo. Single Cask - dla mnie 98/100.

m.
Witamy, ale z tymi punktami to nie przesadzaj Wink Jest to w miarę smaczna whisky ale nie na 10 punktów. Jak więcej popijesz to zobaczysz Smile

Confusedhock: tak ocena też mi się podobała Smile, a może to jakiś wypust od Samaroli z nutka Bożą .

Witamy na forum, fajnie że jest coraz więcej osób.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - piokiler - 06-15-2014

Witamy, witamy Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - malthead - 06-15-2014

Ok, fakt. Zapędziłem się troszeczkę. Może to dlatego, że miałem okazję po raz pierwszy degustować ją (przy okazji korekta: chodzi naturalnie o single barrel a nie single cask -jak napisałem wcześniej) we wspaniałych okolicznościach. To pewnie dodało parę oczek.

M.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 06-15-2014

malthead napisał(a):Ok, fakt. Zapędziłem się troszeczkę. Może to dlatego, że miałem okazję po raz pierwszy degustować ją (przy okazji korekta: chodzi naturalnie o single barrel a nie single cask -jak napisałem wcześniej) we wspaniałych okolicznościach. To pewnie dodało parę oczek.

M.

Twoja whisky, Twoje odczucia. Big Grin my pewnie byśmy ocenili ją zdecydowanie inaczej, ale to już tak jest , jednemu smakuje bardzo a drugiemu już mniej, a kolejna osoba powie że jest nie pijalna. ( my możemy tej oceny nie rozumieć ). Ale nie o tym chciałem napisać. Chodzi mi raczej o to jak na ocenę whisky potrafi wpłynąć lokalizacja, wyżej napisane wspaniałe okoliczności , znajomi z którymi dana whisky pijemy itd. i to jest fajne.
Więc jeszcze raz witamy i kolejnych takich wspaniałych okazji życzymy i coraz to lepszych buteleczek do tych okazji.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Milady - 06-20-2014

Witam Szanowne Grono :mrgreen:

Forum czytam niemal od momentu jego powstania i w końcu postanowiłam się przywitać Wink
Lepiej póżno niż wcale :lol:
Whisky to dla mnie dobra zabawa.

Zapach słodu o poranku - bezcenny ! :twisted:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 06-20-2014

Milady napisał(a):Witam Szanowne Grono :mrgreen:


Whisky to dla mnie dobra zabawa.

I o to chodzi, więc witamy na forum.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - SingleMaltMinisMan - 06-21-2014

Witamy bardzo serdecznie Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Neptune - 06-21-2014

Cześć. Ulubiona whisky? :mrgreen: