The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - menran - 04-23-2014

nonekszw napisał(a):też tak robięTongue ale też poza tym warto mieć "całe rodziny" danego blenda. - ładnie to wygląda na połce Tongue
Ladnie na polce to wygląda kolekcja Ardbega Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - nonekszw - 04-23-2014

na ardbega mnie nie stać;P ale grants'a mam całą rodzinę: Family Reserve, Ale Cask, Sherry Cask, Grant’s Distillery Edition, 12, 18, 25 yo;P


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 04-23-2014

menran napisał(a):
nonekszw napisał(a):też tak robięTongue ale też poza tym warto mieć "całe rodziny" danego blenda. - ładnie to wygląda na połce Tongue
Ladnie na polce to wygląda kolekcja Ardbega Big Grin

Też


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - SingleMaltMinisMan - 04-23-2014

Cytat:Ladnie na polce to wygląda kolekcja Ardbega Big Grin

Trafił w sedno :mrgreen:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - menran - 04-23-2014

nonekszw napisał(a):na ardbega mnie nie stać;P ale grants'a mam całą rodzinę: Family Reserve, Ale Cask, Sherry Cask, Grant’s Distillery Edition, 12, 18, 25 yo;P
Po malutku wymienisz Big Grin


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - snoop - 04-23-2014

nonekszw napisał(a):na ardbega mnie nie stać;P ale grants'a mam całą rodzinę: Family Reserve, Ale Cask, Sherry Cask, Grant’s Distillery Edition, 12, 18, 25 yo;P

Z colą i tak wszystkie smakują tak samo :mrgreen:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - nonekszw - 04-23-2014

o co do 25yo to z cola bym jej nie pilTongue moim zdaniem warto czasami podegustować blendów. bo czasami można się naprawdę pozytywnie zdziwić. a też czasami warto zobaczyć róznicę pomiędzy nimi. - oczywiście o ile jest wyczuwalna;P


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - menran - 04-23-2014

nonekszw napisał(a):moim zdaniem warto czasami podegustować blendów. bo czasami można się naprawdę pozytywnie zdziwić..
I święta racja , można zostać pozytywnie zaskoczonym .


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - snoop - 04-23-2014

Oczywiście 18yo czy 25yo także z colą bym nie wypił, ale także żadnej z nich bym nie kupił, bo w tej cenie można już mieć podstawowego fajnego SM. Nie będę ukrywał, że nieraz lubię sobie wypić poprostu whisky z colą a tu czy to Grants czerwony, czy Ale Cask, czy Sherry Cask to jedna cholera....zalewasz colą i jedziesz :mrgreen:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Majkel_Corleone - 04-23-2014

tak w ogole Parafianie czy ktoś jest z Łodzi ?Smile