The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - single malt - 03-31-2014

Z tymi Leclercami, to chyba w całym kraju coś się ruszyło. U mnie w Łodzi też zwiększyli asortyment, co prawda na razie o dodatkową półkę, ale zawsze coś Wink

Może uderzą w końcu w zaopatrzenie jak we Francji. Wybór whisky tam jest na prawdę duży jak na market.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - k_udel - 04-01-2014

No chyba to jest jakiś ogólnokrajowy trend w Leclercach. U mnie w Słupsku też półki zastawione, co prawda podstawkami, ale zawsze to lepiej niż puste czy zapełnione czerwonym JW Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - k_udel - 04-01-2014

Rafik napisał(a):Witam
Widzę że moja oferta sprzedaży trochę zamieszała na forum.Nie to było jej celem.
Nie chciałem ani nikogo wnerwić ani obrazić. Jeśli tak się stało i kogoś uraziłem to przepraszam. Fakt zarejestrowałem się niedawno na forum po to żeby tą whisky sprzedać ale to nie znaczy że nie czytałem tego forum, nie byłem zarejestrowany ale od dawna go czytam taj jak i BOW. Zbieram whisky jakiś czas i jestem nastawiony na ,, inwestycje '' tak jak napisałem kupiłem taniej i chciałem sprzedać. Co do chamstwa jakim potraktowałem to forum to się z tym nie zgodzę bo to nie było moim zamiarem. Nie wystawiłem na BOW, dałem cynka za ile jest i nikt się tym nie zainteresował na BOW nie było pytania czy mogę załatwić czy coś. Nadarzyła się okazja żeby zarejestrować się na tym forum więc z niej skorzystałem, nie po to żeby namieszać lub kogoś obrażać. Traktuję whisky jako inwestycję i tak też uczyniłem wystawiając ją na waszym forum. Gdybym wiedział jak to się potoczy nie robił bym tego.
pozdrawiam Rafik z Bolesławca
Spoko Wink. Moim zdaniem temat zamknięty. Witaj.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - zbdu - 04-03-2014

Witam, nazywam się Zbyszek , wiek 36 yo. Jestem bardzo początkującym wielbicieli single malt. Przez kilka miesięcy testowałem podstawki i wszystkie mi smakowały. Jak do tej pory najbardziej mi smakował Lagavulin 16 i Springbank 15. Chciałbym dalej się rozwijać, poznawać nowe smaki, o ile portfel pozwoli Smile
Pozdrawiam


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 04-03-2014

Sample nie są takie drogie Smile

Witamy


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - menran - 04-03-2014

Witaj zbdu a skąd jesteś ?


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - pb69 - 04-03-2014

hej zbdu. witamy w kręgu myszołowów Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Bartek - 04-04-2014

Witamy na pokładzie Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - morgan82 - 04-04-2014

Witaj w klubie.
" Lagavulin 16 i Springbank 15 "
będą z niego ludzie Big Grin
i popieram to co chłopaki piszą , w dziale sampli zawsze znajdziesz coś dla siebie w odpowiedniej cenie. Wtedy jak Ci coś podejdzie to śmiało można zakupić butelczynę Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - zbdu - 04-04-2014

Jestem z małego miasta -Żywiec. Jeżeli chodzi o dostępność whisky, to u mnie biednie, pozostają tylko sklepy internetowe.
Pozdrawiam