The Taste of Whisky
Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Dział techniczny (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Regulamin, nowości, ogłoszenia (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych (/showthread.php?tid=13)



Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 03-27-2014

Bydgoszcz.


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek - 03-27-2014

To masz dobrze zaopatrzonego Leclerka Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 03-27-2014

Wiem o tym i jestem częstym gościem Tongue Widzę, że sława bydgoskiego L.Eclerca śmiga po Polsce Smile


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - menran - 03-27-2014

Witaj na forum K@mil .


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Neptune - 03-28-2014

Miałem/mam podobne zdanie nt. Bowmore - przez jego, przynajmniej w tych tańszych wersjach, perfumowy zapach. Droższych nie piłem, więc na ich temat się nie wypowiadam.
O tym bydgoskim Leclercu trochę słyszałem, ponoć gość od działu z alkoholem jest birofilem. Więc i o miłośnikach innych alkoholi pewnie nie zapomniał. Aż będę musiał wpaść, jakbym kiedyś gdzieś był w Bydgoszczy. :mrgreen:


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 03-28-2014

Ja w maj jadę nad morze, więc może wstąpięSmile W takim razie Tongue


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - K@mil - 03-28-2014

Witaj menran Wink
Pan Darek faktycznie mocno zajarał się na whisky i wybór jest bardzo duży Smile Ostatnio jak mi pokazał dostawę, to jeden sklepowy koszyk miał wartość pięciocyfrową i to nie tą z tych niskich Big Grin
Fajnie, że jest taki ktoś naszym smutnym jak wiadomo co mieście. Z piwami teraz szaleje i ma wybór największy jaki widziałem.
Z cenami też zawsze idzie się z nim dogadać. Także zapraszam, w jego imieniu (nie nie, żadna rodzina Big Grin )


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Rafik - 03-29-2014

Witam
Widzę że moja oferta sprzedaży trochę zamieszała na forum.Nie to było jej celem.
Nie chciałem ani nikogo wnerwić ani obrazić. Jeśli tak się stało i kogoś uraziłem to przepraszam. Fakt zarejestrowałem się niedawno na forum po to żeby tą whisky sprzedać ale to nie znaczy że nie czytałem tego forum, nie byłem zarejestrowany ale od dawna go czytam taj jak i BOW. Zbieram whisky jakiś czas i jestem nastawiony na ,, inwestycje '' tak jak napisałem kupiłem taniej i chciałem sprzedać. Co do chamstwa jakim potraktowałem to forum to się z tym nie zgodzę bo to nie było moim zamiarem. Nie wystawiłem na BOW, dałem cynka za ile jest i nikt się tym nie zainteresował na BOW nie było pytania czy mogę załatwić czy coś. Nadarzyła się okazja żeby zarejestrować się na tym forum więc z niej skorzystałem, nie po to żeby namieszać lub kogoś obrażać. Traktuję whisky jako inwestycję i tak też uczyniłem wystawiając ją na waszym forum. Gdybym wiedział jak to się potoczy nie robił bym tego.
pozdrawiam Rafik z Bolesławca


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Tomek - 03-29-2014

Ok. Spoko.
Tak ode mnie. Nie nastawiaj sie inwestycyjnie na podstawki, bo to bez sensu. To co chciałeś zrobić to nie inwestycja, a marża pośrednika Wink


Re: Powitanie, czyli przedstaw się - wątek dla nowych - Sendilkelm - 03-29-2014

No to witamy ponownie, Rafik Smile