The Taste of Whisky
Cena? - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Cena? (/showthread.php?tid=1270)

Strony: 1 2


Cena? - whiskypit - 11-17-2016

Witam, jaka może być cena tego koniaku???


Re: Cena? - surykatka - 11-18-2016

To jakiś żart mistrzu, to nie jest forum o koniakach.. nie wstawiaj z dupy tekstów na tym forum :evil: :evil: :evil:



A tak wogóle ostatnimi czasy odnoszę niepohamowane wrażenie iż stajemy się "bazarem"? :evil: dla ruskich

Może zmień Rafale regulamin.. chyba sam wiesz czemu, bo oferty w stylu zamienię, oddam, itd.. są lekką mówiąc z dupy wzięte.. i kamuflują tylko jeden cel.. po prostu otwartą sprzedaż


Re: Cena? - mooka - 11-18-2016

stałem się właścicielem kilku dobrych butli dzięki forum i nie narzekam, nie wyglądało to też w tym przypadku na bazarową sprzedaż - butle rotują też między forumowiczami z różnych względów. a że czasem ktoś tam coś pohandluje?


Re: Cena? - Mario13 - 11-18-2016

ja też dzięki forum dokonałem kilku ciekawych wymian ...
a jaka jest różnica między sprzedażą sampli a całych butli ?
ja akurat wolę kupować całe butelki Smile


Re: Cena? - PawelWojcik - 11-18-2016

jesli przepis jest glupi, niezyciowy i.t.d., to przeciez omijanie go nie jest grzechem, tymbardziej, ze nikomu nie wyrzadza sie krzywdy.
natomiast proponiwanie tu takiej flaszki, czy wodki z Tesco (w wydaniu tego samego autora) jest zwyczajnie niesmaczne.


Re: Cena? - Qbik - 11-18-2016

surykatka napisał(a):oferty w stylu zamienię, oddam, itd.. są lekką mówiąc z dupy wzięte..

Jeśli coś wydaje się że jest z dupy ale działa, to nie jest z dupy.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Re: Cena? - surykatka - 11-18-2016

Nie moje forum, nie ja ustalam reguły, są od tego Admini. Sprzedaż butelek przez forum nie jest niczym złym. Tylko skoro jest regulamin to chyba w jakimś celu został stworzony.
Ja też z chęcią wystawił bym kilka butelek tutaj, ale są reguły których się chyba należy trzymać. Po co takie kombinacje.Najprościej założyć odpowiedni dział.. będzie jasno, prosto i czytelnie. Czyż nie mam racji Wink


Re: Cena? - PawelWojcik - 11-18-2016

chyba sa jakies ograniczenia prawne sprzedazy alkoholu (czy posrednictwa sprzedazy) i regulamin musi byc taki, jaki jest.
natomiast mozesz zaoferowac swoje butelki do wymiany i podac ich wartosc kolekcjonerska. w takiej sytuacji, jesli nawet nastapi potem sprzedaz, to przeciez "forum" nie moze za to odpowiadac.


Re: Cena? - surykatka - 11-18-2016

No BOW jakoś nie ma z tym problemu Pawle Wink

Ale jak chodzi o regulacje prawne dotyczące sprzedaży i obrotu alkoholem to masz zupełną rację


Re: Cena? - PawelWojcik - 11-18-2016

malo mam pojecia o polskim prawie, pisze to, co czuje.
pewnie na BOW sie nie znaja, albo nie boja, nie wiem, anyway ta postawa jest blizej moich pogladow.

na BOW jest jednak problem, bo jak ktos zaoferuje jakas flaszke do sprzedania, to z prawdopodobienstwem 90% zostanie zmieszany z gownem (albo moczem). sam wielokrotnie bralem udzial w tej slusznej tradycji Wink