The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - danders - 03-04-2016

Auchan Gliwice , Laphroaig 10 - 130 zł,Bunnahabain 12 ( 46.3%) 165 zł , ostatnie sztuki zostały,


Re: Sklepowe okazje - Mario13 - 03-06-2016

W sklepie Ballantines na Vogla w Wwie są dwie buteleczki Yamazaki 12/ były w piątek jeszcze ...
cena 599 ale do wtorku włącznie jest promo , za zakupy powyżej 300zł 20% rabatu czyli wyjdzie po 480
podobno mieli 300 butelek i teoretycznie wszystko poszło w kilka dni , w sklepie online - brak


Re: Sklepowe okazje - aguerorafal - 03-06-2016

Mario13 napisał(a):W sklepie Ballantines na Vogla w Wwie są dwie buteleczki Yamazaki 12/ były w piątek jeszcze ...
cena 599 ale do wtorku włącznie jest promo , za zakupy powyżej 300zł 20% rabatu czyli wyjdzie po 480
podobno mieli 300 butelek i teoretycznie wszystko poszło w kilka dni , w sklepie online - brak

Super promocja!!! Nawet po 20% rabacie wychodzi drożej o 150zł niż trzy miesiące temu w opolskim realu. Nic tylko brać :lol:


Re: Sklepowe okazje - Mario13 - 03-06-2016

9 miesięcy temu w Auchan była nawet po 297 ... trzy butelki
a teraz to już tylko wspomnienie , pewnie w tym opolskim też ...


Re: Sklepowe okazje - azar - 03-11-2016

Chyba Nic więcej nie trzeba mówić
[Obrazek: fne7mc.jpg]
Najważniejsza informacja
Kielce Auchan Były Real
ul. Radomska 20 C
25-323 Kielce
Zdjęcie wykonane wczoraj

Jest takich pozycji więcej jakby ktoś z Kielc miał ochotę na kontakt aby porozmawiać może nawet po degustować to proszę o kontakt


Re: Sklepowe okazje - danders - 03-24-2016

Powiedzcie mi czy warto się pochylić nad następującymi pozycjami
Ardbeg Ten : cena 158 zł
Ardbeg Uigeadail : 243 zł
Ardbeg Corryvreckan : 267 zł
Amrut Raj Igala: 115 zł
Bowmore 12 : 145 zł
Ballantine's 17: 155 zł
Hakushu 12 : 315 zł
Chivas 18 : 199 zł

porównywałem ceny w sklepach internetowych i nie znalazłem taniej, być może słabo szukałem,

Pozycja 1,2,3 będzie dostępna w selgrosie a pozostałe dostępne w oszołomie


Re: Sklepowe okazje - wncvirus - 03-24-2016

danders napisał(a):Powiedzcie mi czy warto się pochylić nad następującymi pozycjami
Ardbeg Ten : cena 158 zł
Ardbeg Uigeadail : 243 zł
Ardbeg Corryvreckan : 267 zł
Amrut Raj Igala: 115 zł
Bowmore 12 : 145 zł
Ballantine's 17: 155 zł
Hakushu 12 : 315 zł
Chivas 18 : 199 zł

porównywałem ceny w sklepach internetowych i nie znalazłem taniej, być może słabo szukałem,

Pozycja 1,2,3 będzie dostępna w selgrosie a pozostałe dostępne w oszołomie

Wszystko zależy jaki ma być cel zakupu. Jak ma to być aby wypić z coca cola to każda z nich będzie dobra w kieliszku natomiast jak ma to być do chwili refleksji to moim zdaniem z tej listy warto zastanowić się nad:

Ardbeg Ten : cena 158 zł
Ardbeg Uigeadail : 243 zł
Ardbeg Corryvreckan : 267 zł

Miałem sposobność degustowania obu i nawet dają radę.Tylko pamiętaj że te Ardbegi to dymy i nie wiem czy lubisz dymne whisky. Związku z tym aby nie wtopić to sugeruję poszukania jakiegoś sampla na forum może ktoś ma i skosztować a następnie ocenić czy dymy to Twoja bajka Smile


Re: Sklepowe okazje - Bartas - 03-24-2016

Gdzie można Ardbegi po takiej cenie dorwać ?


Re: Sklepowe okazje - danders - 03-24-2016

w selgrosie mają być od 29 .03


Re: Sklepowe okazje - danders - 03-24-2016

wncvirus napisał(a):
danders napisał(a):Powiedzcie mi czy warto się pochylić nad następującymi pozycjami
Ardbeg Ten : cena 158 zł
Ardbeg Uigeadail : 243 zł
Ardbeg Corryvreckan : 267 zł
Amrut Raj Igala: 115 zł
Bowmore 12 : 145 zł
Ballantine's 17: 155 zł
Hakushu 12 : 315 zł
Chivas 18 : 199 zł

porównywałem ceny w sklepach internetowych i nie znalazłem taniej, być może słabo szukałem,

Pozycja 1,2,3 będzie dostępna w selgrosie a pozostałe dostępne w oszołomie

Wszystko zależy jaki ma być cel zakupu. Jak ma to być aby wypić z coca cola to każda z nich będzie dobra w kieliszku natomiast jak ma to być do chwili refleksji to moim zdaniem z tej listy warto zastanowić się nad:

Ardbeg Ten : cena 158 zł
Ardbeg Uigeadail : 243 zł
Ardbeg Corryvreckan : 267 zł

Miałem sposobność degustowania obu i nawet dają radę.Tylko pamiętaj że te Ardbegi to dymy i nie wiem czy lubisz dymne whisky. Związku z tym aby nie wtopić to sugeruję poszukania jakiegoś sampla na forum może ktoś ma i skosztować a następnie ocenić czy dymy to Twoja bajka Smile

Spodziewałem się takiej odpowiedzi Wink, akurat te pierwsze 3 pozycje mają wysokie noty na whiskybase
pozostałe może faktycznie odpuszczę skoro polecasz z coca colą, która jest droga i niezdrowa.