The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - wncvirus - 07-04-2015

Właśnie wróciłem z Lidla i w strefie promo są dwie pozycje: Glenffidich 12 za 109 zł oraz Glenlivet 12 za 99 zł


Re: Sklepowe okazje - matelek - 07-13-2015

Dzisiaj kupiłem w Lidlu Glenlivet 12 za 79 zł i Aberlour 12 za 99 zł.


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 07-14-2015

no niestety u nas jak się pojawiła promocja za 109 zł i 99 zł podobno jedna osoba wyczyściła wszystkie sklepy, ceny super a do tego podobno wyczytałem gdzieś ostatnio że 12 Glenliveta ma zniknąć z oferty w zamian od nowego roku pojawi się jakiś NAS


Re: Sklepowe okazje - Marek - 07-14-2015

matelek napisał(a):Dzisiaj kupiłem w Lidlu Glenlivet 12 za 79 zł i Aberlour 12 za 99 zł.
Ceny robią wrażenie, trzeba przyznać. Czekam tylko aż Lidl wypuści w takich cenach Ardbega i Lagavulina :lol:. Mam jednak wrażenie, że polityka cenowa Lidla różni się między regionami i do Poznania nawet jeśli docierają promocje, to nie aż tak śmiałe...


Re: Sklepowe okazje - morgan82 - 07-14-2015

A to z ciekawości jutro podskoczę do Lidla w Krakowie chyba że już ktoś był może ?


Re: Sklepowe okazje - sz.tk. - 07-14-2015

w "moim" lidlu Glenlivet i Glenfiddich cały czas stoją po 119


Re: Sklepowe okazje - aguerorafal - 07-15-2015

marcin s napisał(a):no niestety u nas jak się pojawiła promocja za 109 zł i 99 zł podobno jedna osoba wyczyściła wszystkie sklepy, ceny super a do tego podobno wyczytałem gdzieś ostatnio że 12 Glenliveta ma zniknąć z oferty w zamian od nowego roku pojawi się jakiś NAS

Też tak słyszałem. Podobno ma go zastąpic Glenlivet Founders Reserve


Re: Sklepowe okazje - sebastian_ka - 07-15-2015

aguerorafal napisał(a):
marcin s napisał(a):no niestety u nas jak się pojawiła promocja za 109 zł i 99 zł podobno jedna osoba wyczyściła wszystkie sklepy, ceny super a do tego podobno wyczytałem gdzieś ostatnio że 12 Glenliveta ma zniknąć z oferty w zamian od nowego roku pojawi się jakiś NAS

Też tak słyszałem. Podobno ma go zastąpic Glenlivet Founders Reserve
Tak naprawdę to już się pojawił. Z tego co obserwuję w niektórych sklepach w Łodzi przez pewien czas Glenlivet 12 i Founders Reserve stały obok siebie. Później była promocja 12, a teraz np. w Tesco pozostał już tylko Founders Reserve.


Re: Sklepowe okazje - Bartek - 07-16-2015

Który de facto jest droższy od 12yo Wink Ciekawa polityka, zwłaszcza że FR w mojej ocenie jest słabszą whisky od tej, którą zastąpił.


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 07-17-2015

ale to było do przewidzenia
po co trzymać w beczkach produkt minimum 12 15 czy 18 lat a potem w detalu sprzedawać za 140 zł jak jest boom na rynku i trzeba korzystać, destylant poleży 3-4 lata ładnie się opakuje da się super nazwę i będzie szedł jak świeże bułeczki
koszta produkcji spadają zysk wzrasta tylko produkt który będziemy otrzymywać będzie zróżnicowany i moim zdaniem dużo gorszej jakosći