The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - cubus - 06-24-2015

Rafcik77 napisał(a):
awaria_maniac napisał(a):A propos sklepów internetowych - na singlemalt.pl promocje na Glendronachy (ceny bardziej konkurencyjne niż w Domu Whisky Jastrzębia Góra).

pytanie retoryczne, czy jest sklep który jest droższy od domu whisky?? ja nie znam :lol:

odpowiem na pytanie retoryczne Big Grin Ja bym DW nie przekreślał całkowicie. Wielokrotnie widziałem ceny niższe niż w innych sklepach. Np niedawno Glendronach Parliament był tam najtaniej i to bez promocji. w singlemalt jest promocja. Octomore 06.2 kupiłem tam najtaniej. Lagavulin - też najtaniej. Zdarzają się więc bardzo sensowne oferty i warto tam zaglądać. Zgadzam się, że często mają chore ceny ale nie generalizujmy.


Re: Sklepowe okazje - Rafcik77 - 06-24-2015

cubus napisał(a):
Rafcik77 napisał(a):
awaria_maniac napisał(a):A propos sklepów internetowych - na singlemalt.pl promocje na Glendronachy (ceny bardziej konkurencyjne niż w Domu Whisky Jastrzębia Góra).

pytanie retoryczne, czy jest sklep który jest droższy od domu whisky?? ja nie znam :lol:

odpowiem na pytanie retoryczne Big Grin Ja bym DW nie przekreślał całkowicie. Wielokrotnie widziałem ceny niższe niż w innych sklepach. Np niedawno Glendronach Parliament był tam najtaniej i to bez promocji. w singlemalt jest promocja. Octomore 06.2 kupiłem tam najtaniej. Lagavulin - też najtaniej. Zdarzają się więc bardzo sensowne oferty i warto tam zaglądać. Zgadzam się, że często mają chore ceny ale nie generalizujmy.

masz rację , nie ma co generalizować, ja jednak podczas moich poszukiwań zawsze trafiłem tak że patrząc na cene zastanawiałem o co w tym wszystkim chodzi? mam nadzieję że kiedyś rozkminie politykę cenową DW Big Grin


Re: Sklepowe okazje - Sendilkelm - 06-24-2015

Tu nie ma co rozkminiac.

Szeroko dostepne produkty sa w miare normalnuych cenach, niektore taniej, niektore tyle samo, niektore drozej.
WHisky "limitowane", "szumnie okreslane inwestycyjnie", "wyjatkowe", "pokazujace sie na aukcjach" maja ceny kilkukrtonie wyzsze niz mozna je dostac - o ile sa dostepne.


Re: Sklepowe okazje - Bartek - 06-24-2015

Sendilkelm napisał(a):Tu nie ma co rozkminiac.

Szeroko dostepne produkty sa w miare normalnuych cenach, niektore taniej, niektore tyle samo, niektore drozej.
WHisky "limitowane", "szumnie okreslane inwestycyjnie", "wyjatkowe", "pokazujace sie na aukcjach" maja ceny kilkukrtonie wyzsze niz mozna je dostac - o ile sa dostepne.

Aby nie być gołosłownym Wink

Tania Karuizawa


Re: Sklepowe okazje - morgan82 - 06-24-2015

Nie znam się Bartek na takich cenach Smile to w promocji czy normalna cena bo nie wiem czy się opłaca hehe


Re: Sklepowe okazje - Bartek - 06-24-2015

Też zgłupiałem Wink


Re: Sklepowe okazje - Rafcik77 - 06-24-2015

Big Grin jest moc !!!


Re: Sklepowe okazje - Neptune - 06-26-2015

Ciekawa decyzja - butelka Karuizawy, czy nowy samochód...


Re: Sklepowe okazje - sebastian_ka - 06-27-2015

Neptune napisał(a):Ciekawa decyzja - butelka Karuizawy, czy nowy samochód...
Miłośnicy whisky SM częściej mają egzystencjalne przemyślenia Wink


Re: Sklepowe okazje - sebastian_ka - 07-02-2015

Jackieboy napisał(a):Dlaczego sprzedaż na forum jest nie legalna? : P
viewtopic.php?f=2&t=73&start=70#p28967
viewtopic.php?f=2&t=73&start=80#p29052