The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - pmad - 06-01-2015

Neptune napisał(a):Już były i to dawno. Post z 5 marca:

Neptune napisał(a):Warszawski Real na Gocławku mają przerabiać na Auchan, w związku z czym wycofywany jest towar, którego w Auchan nie będzie. W mocno atrakcyjnych cenach dodajmy. Na półce z alkoholami jest m.in. półlitrowe Bacardi za 25, gin Tanqueray 10 za 70, czy Wyborowa Exquisite za 60. Jest też blended whisky Inver House za 20 plnów. Jednak z tematu, który nas interesuje:

Kilchoman Mahcir Bay - 100zł - butelkowany 2013/2014, stało jeszcze 7-8 butelek.
Bushmills 16 - 120zł - wziąłem przedostatnią butlę.

Właśnie wiem, że dość dawno były obniżki cen w innych Realach w Polsce i w związku z tym dość regularnie odwiedzam ten Olsztyński Real i chodzi o to, że w ogóle nie mieli żadnych wyprzedaży towaru...
I jakoś na zmianę na Auchan się nie zanosi. :?


Re: Sklepowe okazje - Neptune - 06-01-2015

To pewnie robią etapami. Najpierw jedne sklepy, potem inne.
Albo... w ogóle nie będzie promocji. Po tej wyprzedaży o której wspomniałem powyżej, poszedłem tydzień później do tego samego marketu i wszystkie butelki z promocji, które mieli wycofywać stały sobie jak gdyby nigdy nic na półkach. W normalnych cenach.


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 06-01-2015

W Słupskim promocji brak a towar powoli wymieniany jest na ten z logiem Auchana


Re: Sklepowe okazje - Graffy - 06-17-2015

Dopiero zaczynam smakować w SM a portfel niezbyt zasobny.
Napiszcie panowie gdzie w Poznaniu można kupić "podstawki" w normalnych cenach ?
W sklepach internetowych "...nie urywa", to już taniej widziałem w dyskontach i marketach.
Czy w przybytkach typu Makro, Sellgros jest taniej ?
Nie wiem, może jakiś sklep stacjonarny nastawiony na whisky lub "monopolowy" ?


Re: Sklepowe okazje - Marek - 06-17-2015

Kiedyś w Makro były fajne ceny, swego czasu kupiłem tam Aberlour 10 za 90zł, ale to już niestety za nami, Makro zmieniło całkowicie politykę cenową i już nie jest atrakcyjne. Jeśli interesują Cię podstawki, polecam Real w King Cross, Glenmorangie 10 jest bodaj za 125zł, poza tym przyzwoite ceny na Glenmorangie Lasanta, Quinta Ruban i Nectar d'Or (160-170zł). Ardbeg 10 jest za 175 zł aktualnie i z mojej perspektywy to jest punkt programu, ale napisałeś, że zaczynasz, więc nie wiem czy miałeś do czynienia z silnymi torfiakami. Carrefour w Pestce z tego co pamiętam oferuje Laphroaiga 10 ok. 150zł (też torfiak). Dość powszechnie dostępne jest w cenie ok. 140zł Aberlour 12 (bodaj Tesco Serbska, Carrefour i w Lidlu) Tyle na razie sobie przypominam. Ceny w sklepach specjalistycznych są dalekie od sensownych.


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 06-17-2015

Sprawdź Lidla w zeszłym tygodniu w promocji( przynajmniej u nas) były Glenfiddich 12 i Glenlivent 12 po 109 zł sądzę że to dobre ceny


Re: Sklepowe okazje - ron - 06-17-2015

W Poznaniu są w Lidlu po 119 zł, w makro warto tylko wtedy kiedy mają promocje na whisky - w zeszłym roku była. Nie wiem czy to cykliczna akcja.


Re: Sklepowe okazje - tomaj676869 - 06-18-2015

Coal Ila 12 w Auchanie w Poznaniu Komorniki po 124,99


Re: Sklepowe okazje - Graffy - 06-18-2015

Dziękuję za wszystkie informacje.
Wybiorę się przy czasie do Real-a, w Auchan już byłem.
Lidla-a i Biedronkę mam pod nosem, kupiłem Glenfiddich 12 i Glenlivet 12 po 119,00
Ta cena 109,00 to faktycznie zacna - widać sklep sklepowi nie równy.

Jak zauważył kolega @Marek nie piłem jeszcze "torfiaka" i teraz celuję w coś z Islay Smile


Re: Sklepowe okazje - snoop - 06-18-2015

Graffy napisał(a):Jak zauważył kolega @Marek nie piłem jeszcze "torfiaka" i teraz celuję w coś z Islay Smile

Skoro celujesz w torfiaka to w Auchanie (przynajmniej u mnie) Ardbeg Ten za 152 PLN