The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - Erwin - 05-08-2015

Ja dowiedziałem się o promocji z forum kupiłem 2 szt. W carfurze w Katowicach i była to normalnie obowiązująca cena, kiedy mówiłem o tym właścicielowi Single Malt Club w Mikołowie stwierdził że to poniżej kosztów więc wydaje się niemożliwe ale tak było cena 90.49 zł.


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 05-08-2015

czy promocja czy nie myślę że każdy odbierze to inaczej moim zdaniem godne uwagi jeśli ktoś ma na miejscu i nie musi płacić za wysyłkę warto
także taniej nie widziałem poza tamtą mega promocją he he
co mnie zaciekawiło w Realu 164zł a w sklepie na stronie Ardbega 42 funty jak dobrze patrzę czyli ok 231zł plus przesyłka gdzie tu sens???


Re: Sklepowe okazje - Neptune - 05-08-2015

marcin s napisał(a):co mnie zaciekawiło w Realu 164zł a w sklepie na stronie Ardbega 42 funty jak dobrze patrzę czyli ok 231zł plus przesyłka gdzie tu sens???

U nas Żubrówka kosztuje 20zł/0,5L, a na Ukrainie już tylko 8zł, mimo że dalej. Wink

Podatki, podatki i jeszcze raz podatki.


Re: Sklepowe okazje - wncvirus - 05-08-2015

Erwin napisał(a):Ja dowiedziałem się o promocji z forum kupiłem 2 szt. W carfurze w Katowicach i była to normalnie obowiązująca cena, kiedy mówiłem o tym właścicielowi Single Malt Club w Mikołowie stwierdził że to poniżej kosztów więc wydaje się niemożliwe ale tak było cena 90.49 zł.


No bo i ma racje.Jak taki sklep kupi jednego tira to wówczas w/g mnie może liczyć na odpowiedni rabat.


Re: Sklepowe okazje - marcmail@wp.pl - 05-08-2015

wncvirus napisał(a):
Erwin napisał(a):Ja dowiedziałem się o promocji z forum kupiłem 2 szt. W carfurze w Katowicach i była to normalnie obowiązująca cena, kiedy mówiłem o tym właścicielowi Single Malt Club w Mikołowie stwierdził że to poniżej kosztów więc wydaje się niemożliwe ale tak było cena 90.49 zł.

No bo i ma racje.Jak taki sklep kupi jednego tira to wówczas w/g mnie może liczyć na odpowiedni rabat.

To wszystko zrozumiałe, że sklepy przy dużych zamówieniach negocjują dużo niższe ceny, ale nadal nie sądzę że ta cena w sklepie to był zamierzony rabat.
Gdyby nawet udało by im się wynegocjować taki rabat, to zrobili by z tego super gazetkę reklamową.
Do tego ceny promocyjne, przeceny są w sklepie zaznaczone (szczególnie takie -60%)
Nie wiem tego na pewno ale dla mnie wygląda to zbyt podejrzanie na zamierzoną promocję :lol:


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 05-31-2015

Ja bardzo polecam odwiedzanie małych monopolowych wśród setek butelek na półkach można znaleźć wiele skarbów :-)


Re: Sklepowe okazje - Erwin - 05-31-2015

Coś więcej? Wink


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 05-31-2015

ostatni nabytek czekał na mnie 5 lat właścicielka jak pakowała w siatkę to jej się ręce trzęsły z radochy :-) Glenfiddich 30 w starym ubranku cena 930 zł bez grosza :-)


Re: Sklepowe okazje - pmad - 06-01-2015

Jakiś czas temu poszła fama, że wszystkie Real'e zamieniają się w Auchan'y i wyprzedają towar w tym SM.
Do Świąt Wielkanocy już wszystkie miały mieć obniżki cen z powodu wyprzedaży asortymentu.
W ten weekend byłem w Olsztyńskim Realu i jakoś ma się dobrze, po promocjach ani widu ani słychu...
Ktoś coś więcej wie?


Re: Sklepowe okazje - Neptune - 06-01-2015

Już były i to dawno. Post z 5 marca:

Neptune napisał(a):Warszawski Real na Gocławku mają przerabiać na Auchan, w związku z czym wycofywany jest towar, którego w Auchan nie będzie. W mocno atrakcyjnych cenach dodajmy. Na półce z alkoholami jest m.in. półlitrowe Bacardi za 25, gin Tanqueray 10 za 70, czy Wyborowa Exquisite za 60. Jest też blended whisky Inver House za 20 plnów. Jednak z tematu, który nas interesuje:

Kilchoman Mahcir Bay - 100zł - butelkowany 2013/2014, stało jeszcze 7-8 butelek.
Bushmills 16 - 120zł - wziąłem przedostatnią butlę.