The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - morgan82 - 04-25-2015

Śliczne butelki Mariusz , przepiękne . Gratulacje zakupu i oby teraz cena rosła Smile


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 05-04-2015

może nie jakaś kosmiczna promocja ale zawsze w Realu Ardbeg 10 164zł


Re: Sklepowe okazje - piokiler - 05-05-2015

Oj Marcinie promocja to raczej nie jest Wink


Re: Sklepowe okazje - marcmail@wp.pl - 05-07-2015

Nie promocja? A gdzieś jest taniej ten Ardbeg?


Re: Sklepowe okazje - cubus - 05-07-2015

marcmail@wp.pl napisał(a):Nie promocja? A gdzieś jest taniej ten Ardbeg?

Niedawno był w carefourze za 99zł Smile Takie promocje rzadko się zdarzają ale cena poniżej 150zł będzie już warta uwagi myślę.


Re: Sklepowe okazje - marcmail@wp.pl - 05-08-2015

cubus napisał(a):
marcmail@wp.pl napisał(a):Nie promocja? A gdzieś jest taniej ten Ardbeg?

Niedawno był w carefourze za 99zł Smile Takie promocje rzadko się zdarzają ale cena poniżej 150zł będzie już warta uwagi myślę.

Ale ja mówię o rzeczywistych promocjach, a nie pomyłkach jak ta w Carrefour. To nie było 99zl tylko 90,49zl i na kasie wchodził za normalną cenę 213zl. Sam chciałem kupić w tej cenie, ale mimo wezwania kierownika nie sprzedali mi w tej cenie (teoretycznie powinni skoro taką cenę wystawili na półce, ale nie bardzo wiedziałem wtedy jak to dokładnie jest i się nie wykłóciłem skutecznie :/ )
Gdyby to rzeczywiście była promocja, to taka cena byłaby na pierwszej stronie gazetki z whisky (nawet gdyby to było kilka butelek na sklep, to zawsze byłaby świetna okazja żeby przyciągnąć klientów do sklepu).
Zwłaszcza gdy mają taką super cenę na whisky która w większości sklepów jest powyżej 200zl, niestety czegoś takiego nie było, a cenę bardzo szybko ponownie zmienili na 213zl. U mnie w Carrefour nadal stoi na półce za 213zl więc cena z Reala jest raczej godna uwagi, taniej nigdzie nie widziałem Smile


Re: Sklepowe okazje - jurek1978 - 05-08-2015

marcmail@wp.pl napisał(a):
cubus napisał(a):
marcmail@wp.pl napisał(a):Nie promocja? A gdzieś jest taniej ten Ardbeg?

Niedawno był w carefourze za 99zł Smile Takie promocje rzadko się zdarzają ale cena poniżej 150zł będzie już warta uwagi myślę.

Ale ja mówię o rzeczywistych promocjach, a nie pomyłkach jak ta w Carrefour. To nie było 99zl tylko 90,49zl i na kasie wchodził za normalną cenę 213zl. Sam chciałem kupić w tej cenie, ale mimo wezwania kierownika nie sprzedali mi w tej cenie (teoretycznie powinni skoro taką cenę wystawili na półce, ale nie bardzo wiedziałem wtedy jak to dokładnie jest i się nie wykłóciłem skutecznie :/ )
Gdyby to rzeczywiście była promocja, to taka cena byłaby na pierwszej stronie gazetki z whisky (nawet gdyby to było kilka butelek na sklep, to zawsze byłaby świetna okazja żeby przyciągnąć klientów do sklepu).
Zwłaszcza gdy mają taką super cenę na whisky która w większości sklepów jest powyżej 200zl, niestety czegoś takiego nie było, a cenę bardzo szybko ponownie zmienili na 213zl. U mnie w Carrefour nadal stoi na półce za 213zl więc cena z Reala jest raczej godna uwagi, taniej nigdzie nie widziałem Smile
Mi się udało 3 sztuki kupić w tej niskiej cenie. Ale takie promocje nie zdarzają się niestety często Sad


Re: Sklepowe okazje - marcmail@wp.pl - 05-08-2015

A z ciekawostek cenowych, na półce Freshmarketu wypatrzyłem w zeszłym tygodniu Bowmore Legend 0,7l za 92.99zl. Była to jedna, ostatnia butelka niestety, ale cena niezła..


Re: Sklepowe okazje - marcmail@wp.pl - 05-08-2015

jurek1978 napisał(a):Mi się udało 3 sztuki kupić w tej niskiej cenie. Ale takie promocje nie zdarzają się niestety często Sad

No ja właśnie też miałem 3 sztuki w koszyku, dlatego ciężko mi było się wykłócić, sugerowali mi nawet że ktoś podłożył tam taką cenę (w domyśle może nawet ja? Smile )
A Ty jak kupowałeś to mieli w systemie nabitą tą niższą cenę czy musiałeś przy kasie się wykłócić?


Re: Sklepowe okazje - jurek1978 - 05-08-2015

marcmail@wp.pl napisał(a):
jurek1978 napisał(a):Mi się udało 3 sztuki kupić w tej niskiej cenie. Ale takie promocje nie zdarzają się niestety często Sad

No ja właśnie też miałem 3 sztuki w koszyku, dlatego ciężko mi było się wykłócić, sugerowali mi nawet że ktoś podłożył tam taką cenę (w domyśle może nawet ja? Smile )
A Ty jak kupowałeś to mieli w systemie nabitą tą niższą cenę czy musiałeś przy kasie się wykłócić?
Musiałem się kłócić ale w sumie tylko chwilę.