The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - Tomek B - 03-27-2015

Przed godzinką przejeżdżałem koło Tesco , jutro muszę wstąpić. Przydała by się do przekonywania gości


Re: Sklepowe okazje - pmad - 03-27-2015

surykatka napisał(a):Kraków Galeria Krakowska 1szt. za 90zł, a w Lublinie ponad 200zł.. widocznie nie słyszeli, że promocja w ich sieci obowiązuje Wink
Identycznie jest w Olsztyńskim. Cena Ardbega ponad dwie stowki. :|


Re: Sklepowe okazje - Szan - 03-28-2015

snoop napisał(a):Jakby ktoś znalazł jeszcze jedną sztukę Ardbega to chętnie bym przygarnął...będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny Wink

Może być już ciężko. Dzisiejsza cena w Gliwicach to też ponad 200zł...


Re: Sklepowe okazje - jurek1978 - 03-30-2015

Szan napisał(a):
snoop napisał(a):Jakby ktoś znalazł jeszcze jedną sztukę Ardbega to chętnie bym przygarnął...będę bardzo, ale to bardzo wdzięczny Wink

Może być już ciężko. Dzisiejsza cena w Gliwicach to też ponad 200zł...
U mnie już ostatnie 4 sztuki były w cenie niskiej jeszcze. 2 wykupiłem Big Grin


Re: Sklepowe okazje - malthead - 03-30-2015

menran napisał(a):Jak byś widział to ja bym przygarnął Wink


Niestety, w carrefourach u mnie Ardbeg Ten wszędzie cena na półce (i w kasie) 219,90.

Pzdr.


Re: Sklepowe okazje - jurek1978 - 03-30-2015

malthead napisał(a):
menran napisał(a):Jak byś widział to ja bym przygarnął Wink


Niestety, w carrefourach u mnie Ardbeg Ten wszędzie cena na półce (i w kasie) 219,90.

Pzdr.
To aż po pracy skoczę u siebie i zobaczę czy dalej jest u mnie niska cena i czy coś zostało.
Dziwne - w sieciówkach powinny być takie same ceny w całym kraju.


Re: Sklepowe okazje - marcin s - 03-30-2015

Ja już też nic nie kumam, w sobote zakupy w Realu kawał za miastem ale Pani chce ja musze Wink ona między regałami ja w ulubionym dziale i oczom nie wierze Grant's 12 cena 84,99zł stoją dwie butelki nawet się nie zastanawiałem. Widziałem na paleciaku były jeszcze ale za folią, jednego odrazu odstąpiłem ojcu mówię w niedziele skocze dokupie. Wczoraj pojechałem stoją 3 sztuki ale cena 108.09zł więc odpuściłem. W promocji musiało być więcej trunków szczególnie tych droższych bo sporo wolnego miejsca na tych półkach a na przecenie wszystkie Grantsy po 49,99zł jakieś JW Singeltony, balatyny głownie to co szybko idzie i kilka innych ale przeceny tak 10-30zł bez szału. Zadzwoniłem do kuzynki która tam pracuje powoli wymieniają towar na Auchanowski, póki co nie domawiają droższych trunków tylko te podstawowe o promocjach cisza, ale
zobacze środę mam wolną podjadę zobaczę czy czegoś nie rzucą przed swiętami.


Re: Sklepowe okazje - sikor - 03-31-2015

Witam dziś podjechałem do carrefoura w Elbląu i był ardbeg 10 ale w normalnej cenie niestety


Re: Sklepowe okazje - vani - 03-31-2015

Witajcie, to mój pierwszy post, ale na przywitanie przyjdzie jeszcze zapewne czas. Spieszę z uzupełnieniem informacji o ofercie Realu. We Wrocławskim można dostać między innymi:
- Ballantines 21YO 189 PLN (taniej niż za 17YO w tym samym sklepie),
- Glenmorangie Quinta Ruban 157 PLN.

Zdaje się, że to całkiem przyjemne ceny...


Re: Sklepowe okazje - wojtek1300 - 03-31-2015

vani napisał(a):Witajcie, to mój pierwszy post, ale na przywitanie przyjdzie jeszcze zapewne czas. Spieszę z uzupełnieniem informacji o ofercie Realu. We Wrocławskim można dostać między innymi:
- Ballantines 21YO 189 PLN (taniej niż za 17YO w tym samym sklepie),
- Glenmorangie Quinta Ruban 157 PLN.

Zdaje się, że to całkiem przyjemne ceny...


Cena Ballantines'a 21 b.dobra Wink