The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - morgan82 - 03-14-2015

sikor napisał(a):W lidlu pojawił się singleton 12 yo za 119 zł. Wiem że to nie jest życiowa okazja, ale wczoraj było 6 butelek dziś została ostania. Ciekaw jestem czy u was w sklepach też tak szybko schodzi ta butelka ?

Dzisiaj byłem w Lidlu na zakupach i butelki Singletona stały . Ile dokładnie nie sprawdzałem ale były jaky ktoś szukał Confusedhock:


Re: Sklepowe okazje - cubus - 03-14-2015

u mnie stoją w lidlu Singletony i Glenfiddiche 12. Te pierwsze - cały karton i jedna butelka z niego wykupiona. Glenfiddich żaden nie zszedł. Może dlatego, że naklejka z ceną nad nim to "Glenlivet 12" i cena 129zł Komuś się walnęło Big Grin


Re: Sklepowe okazje - pmad - 03-14-2015

W Realu w Olsztynie rzuciły mi się w oczy w miarę przystępne ceny:
Laphroaig 10 - 155zł
Ardbeg Ten - 176zł

Choć po wcześniej opowiadanych promocjach w związku z przekształceniem w Auchan - ani śladu.


Re: Sklepowe okazje - Neptune - 03-14-2015

Jak na supermarket, to są to regularne ceny.


Re: Sklepowe okazje - sikor - 03-14-2015

cubus napisał(a):u mnie stoją w lidlu Singletony i Glenfiddiche 12. Te pierwsze - cały karton i jedna butelka z niego wykupiona. Glenfiddich żaden nie zszedł. Może dlatego, że naklejka z ceną nad nim to "Glenlivet 12" i cena 129zł Komuś się walnęło Big Grin


u mnie tez jest glenfiddich 12 za 129 zł ale z dobrą cena ale i tak nikt go nie kupuje


Re: Sklepowe okazje - Neptune - 03-14-2015

Ludzie, przestańcie wklejać normalne ceny jako jakieś okazje. :?
Glenfiddicha, czy Singletona zawsze można było znaleźć w marketach za 120-130zł. Jakby przecenili na 100, to jeszcze bym rozumiał sens informowania o tym, może ktoś by się skusił. A tak, człowiek się nastawia, że gdzieś coś będzie można upolować za połowę ceny, a tu widzi takie kwiatki.


Re: Sklepowe okazje - Bartek - 03-14-2015

Neptune dobrze prawi Smile Postarajcie się weryfikować czy promocja, którą napotkaliście jest rzeczywistą promocją. To tak dla naszego wspólnego dobra i porządku.


Re: Sklepowe okazje - sikor - 03-15-2015

Bartek napisał(a):Neptune dobrze prawi Smile Postarajcie się weryfikować czy promocja, którą napotkaliście jest rzeczywistą promocją. To tak dla naszego wspólnego dobra i porządku.

może chodzi bardziej o zachętę dla nowych użytkowników. Ja zaczynałem właśnie od singletona z polo za 115 i tylko dzięki niemu zacząłem pić SM Smile nie każdy od razu kupi sampla za 100 zł. Poprostu od czegoś trzeba zacząć


Re: Sklepowe okazje - malthead - 03-15-2015

sikor napisał(a):
Bartek napisał(a):Neptune dobrze prawi Smile Postarajcie się weryfikować czy promocja, którą napotkaliście jest rzeczywistą promocją. To tak dla naszego wspólnego dobra i porządku.

może chodzi bardziej o zachętę dla nowych użytkowników. Ja zaczynałem właśnie od singletona z polo za 115 i tylko dzięki niemu zacząłem pić SM Smile nie każdy od razu kupi sampla za 100 zł. Poprostu od czegoś trzeba zacząć

Neptune i Bartek nie mieli niczego innego na myśli. Oczywiście, że od czegoś trzeba zacząć i dobrze, że w naszych marketach można za "w miarę normalne pieniądze" takie rzaczy kupić. Nie ma natomiast sensu wwpisywania kolejno w którym jeszcze Lidlu Glenfiddich jest po 129 zł bo to nie sklepowa okazja. Piszcie jak się gdzieś pojawi za 50% off.
Wink


Re: Sklepowe okazje - Neptune - 03-15-2015

Chyba się nie zrozumieliśmy.
Ja wiem, że od czegoś trzeba zacząć, i nikt tu(ale tylko tu Wink ) nie pisze tu o kupowaniu sampli za 100zł.
Po prostu ten temat powstał, żeby powiadomić kolegów, gdy w którymś sklepie pojawi się bardzo korzystna oferta kupna single malta. Gdy jakaś whisky będzie przeceniona, na promocji; gdy gdzieś będzie czyszczenie magazynów itd.
Bo to co podawaliście przez kilka postów wyżej to są regularne ceny, bez żadnych promocji. Promocyjne ceny to np Kilchoman za 100 tydzień temu na Gocławku, Laga 16 za 190 z pół roku temu w centrum Warszawy, czy Ardbeg za 125 ze 2 lata temu w Stokrotkach, a nie Glenfiddich za 129, czy Singleton za 119. Czujecie różnicę mam nadzieję? Smile