The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - cubus - 03-05-2015

W najbliższym Realu jaki mam (Gdynia) zmiany na Auchan miały miejsce w połowie zeszłego roku. Stały jednak głównie Passporty i bardzo dużo wina (całkiem dobrego). Kupiłem tylko w bardzo dobrej cenie Szampana Vauve Clicquot co by byl na sylwestra więc już wypity Big Grin Tak więc podejrzewam, że to raczej lokalne akcje i są zależne od harmonogramu zmian.


Re: Sklepowe okazje - tomek bb - 03-05-2015

Neptune napisał(a):Półka z przecenionymi alkoholami nie była bezpośrednio przy półce z whisky, a w przejściu między działem z mocnymi alkoholami i działem z winami. Ale faktycznie, jak ja byłem, to była już dość mocno przetrzebiona.
Tak ,ale na górze po prawej były już pustki jak byłem
W sumie ja to nie mam.szczęścia do promocji sklepowych ,tak samo jak chcialem kupić sobie Guinnessa ze szklanka to za każdym razem jak były te zestawy w tesco to dla mnie już niestarczalo ;-)
Kiepski ze mnie łowca promocji


Re: Sklepowe okazje - sikor - 03-05-2015

Witam u mnie w Nowym Dworze Gdańskim jest w B Glenfiddich 12 za 120 zl a w polo markecie jest glengrant za 80 żaden szał ale może kogoś to zainteresuje.
Odnośnie okazji na whisky zacząłem kupować na bezcłowym w gronowie. Jutro postaram się zrobić jakąś fotkę z cenami.


Re: Sklepowe okazje - single malt - 03-06-2015

ron napisał(a):Może to ma związek z tym, że markety będą przejmowane sukcesywnie, a nie wszystkie naraz...

Tak zapewne jest. W Łodzi są trzy reale i jeden już auschan. Może przypadkiem trafię na wyprzedaż Wink w co wątpię, bo rzadko bywam w hipermarketach.


Re: Sklepowe okazje - sebastian_ka - 03-06-2015

single malt napisał(a):Może przypadkiem trafię na wyprzedaż Wink w co wątpię, bo rzadko bywam w hipermarketach.
Single malt, ja bywam mniej więcej co drugi weekend w Realu na Widzewie. Za każdym razem odwiedzam dział alkoholowy Wink . W sumie mam po drodze jak jadę do pracy to i może w tygodniu kiedyś zajrzę. Tak więc jeżeli trafię na wyprzedaż to dam znać

sikor napisał(a):w polo markecie jest glengrant za 80 żaden szał ale może kogoś to zainteresuje.
Glen Grant w Łodzi w Realu od pewnego czasu utrzymuje się w cenie 78 PLN. Muszę przyznać że w tej cenie lubię mieć tę butelkę pod ręką. Często częstują nią znajomych, lub zabieram na imprezy gdy wiem, że nie będzie okazji do delektowania się czymś lepszym. Jest łatwo pijalna i w moim odczuciu wyróżnia się na tle blendów. I co ważniejsze, w tej cenie, jestem w stanie przełknąć jak ktoś wymiesza ją z colą Wink


Re: Sklepowe okazje - LuckyWookie - 03-06-2015

Sklep z kropkowanym owadem na "B" ulica Kościuszki przy sądzie cały czas w ofercie Glenfiddich 12 za 119zł


Re: Sklepowe okazje - K@mil - 03-06-2015

To raczej już ich stała cena, bo u nas cały czas w takiej stoi Fiddich.


Re: Sklepowe okazje - LuckyWookie - 03-06-2015

To też słyszałem ale zanim trafiłem tu odwiedziłem 5 różnych biedronek i w żadnej Glenka nie było w ofercie (w sensie że akurat do tych sklepów nie zamawiają bo się pytałem obsługi)


Re: Sklepowe okazje - K@mil - 03-06-2015

Widocznie macie za mało spożycie w mieście Big Grin


Re: Sklepowe okazje - sikor - 03-06-2015

Nie udało mi się zrobić zadowalającego zdjęcia odnośnie okazji już po przeliczeniu na złotówki był tomatin 12 za 88 zl, litrowy glen grant 10 za 119 zł, dalmore 15 za 240zl. byl również macallan gold po 180 zł. To by było na tyle z tego co mi się rzuciło w oczy. A pozatym cała masa blendów w atrakcyjnych cenach