The Taste of Whisky
Sklepowe okazje - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólnie o whisky (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Sklepowe okazje (/showthread.php?tid=10)



Re: Sklepowe okazje - SingleMaltMinisMan - 09-16-2014

Włochy / Ochota. Wiem , że mój Fresh nieopodal domu posiadał go o ofercie jeszcze 2 tygodnie temu , ale niestety zamknęli tę placówkę do odwołania Sad . Jak pamiętam to w większości oddziałów stał Legend. Może zadzwoń do nich i spytaj się czy mają możliwość sprawdzenia na serwerach gdzie jeszcze stoją. Pamiętaj też , że Legend kilka miesięcy temu został wycofany z portfolio Bowmore'a i zastąpiony wersją Small Batch - jeszcze ciężkawo dostępną w Warszawie. Zatem zakładam , że to co zostało w sklepach na półkach i ewentualnie magazynach to same końcówki


Re: Sklepowe okazje - snoop - 09-16-2014

K@mil napisał(a):U nas w żabkach te Bowmory się walają.

Bo tak szczerze kto do Żabki idzie kupować single malty Wink Do Żabek najczęściej chodzi się późnym wieczorem po sześciopak lub po 0,5 żołądkowej cole i plastikowy kubek :lol:


Re: Sklepowe okazje - agend - 09-16-2014

dzięki


Re: Sklepowe okazje - snoop - 09-16-2014

agend nie to, żebym krytykował Twoje gusta, ale czy warto to kupować? To słabiutka whisky


Re: Sklepowe okazje - agend - 09-16-2014

snoop - to byłby mój pierwszy single malt - możesz polecić coś innego w podobnej cenie?


Re: Sklepowe okazje - snoop - 09-16-2014

No w tej cenie to raczej nic nie kupisz, ale żebyś się nie zraził. Ja jako pierwszą butelkę kupiłem Aberlour 10 (43%) i całe szczęście, że nie ją degustowałem jako pierwszą, bo byłaby pewnie to moja pierwsza i ostatnia SM. Dołóż lepiej parę złotych i kup coś ciekawszego albo kup kilka sampli-to będzie najlepsza opcja.


Re: Sklepowe okazje - Krzysiek - 09-16-2014

Jak to pierwszy malt, to pewnie w smaku jeszcze masz jakieś blendy typu JW, Ballantines czy inne badziewie, dlatego nawet ten słaby Bowmore to będzie niebo a ziemia.
Inna sprawa, że to torfowo dymna whisky, może nie podejść. Inny klimat bardziej uniwersalny to Glendronach 12, z tych tańszych podstawek na początek ok.
I tak jak Snoop mówi, sample to opcja sensowna.


Re: Sklepowe okazje - snoop - 09-16-2014

...na początek dobry może być też Glenlivet 12 (można dostać za 120-130 PLN).


Re: Sklepowe okazje - Tomek - 09-16-2014

Mi też się wydaje, że na początkuj lepiej wziąć sample. Za 100 będziesz mógł spróbować 5-6 whisky. Chyba, że chcesz mieć butelkę, to co innego Wink


Re: Sklepowe okazje - snoop - 09-16-2014

Tomek napisał(a):Mi też się wydaje, że na początkuj lepiej wziąć sample. Za 100 będziesz mógł spróbować 5-6 whisky. Chyba, że chcesz mieć butelkę, to co innego Wink

Ja też na początku chciałem mieć całe butelki, tyle, że okazało się, że są średnio pijalne :lol:
agend kup sobie kilka sampli i jak Ci coś wyjątkowo posmakuje to dopiero kup całą butlę Wink