The Taste of Whisky
Co dzis na stole? - Wersja do druku

+- The Taste of Whisky (http://forum.ttow.pl)
+-- Dział: Uisge Beatha (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Degustacja (http://forum.ttow.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Co dzis na stole? (/showthread.php?tid=39)



Re: Co dzis na stole? - Sendilkelm - 01-14-2015

Tomek napisał(a):Czy wy pijecie właściwego Miltonduffa? Dla mnie ten jest świetny.

Hm, tak świetny jak Bowmore Devil's Cask - Release II Smile


Re: Co dzis na stole? - Tomek - 01-14-2015

Sendilkelm napisał(a):
Tomek napisał(a):Czy wy pijecie właściwego Miltonduffa? Dla mnie ten jest świetny.

Hm, tak świetny jak Bowmore Devil's Cask - Release II Smile

Whisky na 6 jest dla mnie bardzo dobra - do tego w festiwalowej cenie.
I jest na pewno lepszy niż ten od Miltona od DT i kwaśnego BN jeśli mamy jakoś porównywać oceny Wink


Re: Co dzis na stole? - Sendilkelm - 01-14-2015

Chodzi o to, że dokładnie tak samo oceniłeś Bowmore Devils caska, wiec uwazasz, ze jest tez swietny ? Smile


Re: Co dzis na stole? - Tomek - 01-14-2015

Uważam, że za pierwotną cenę, jest to bardzo dobra whisky z Islay po sherry.
Może "świetna" przy tym Miltonduffie to za dużo powiedziane, ale na pewno bardzo dobra. Obie są dla mnie na 6 punktów. I na tle pozostałych butelek z festiwalu obie się wyróżniały. Dzisiaj postaram się przetestować słynną Bunnę.


Re: Co dzis na stole? - ron - 01-16-2015

U mnie dzisiaj famous grouse 12 yo gold reserve - w końcu postanowiłem się go "pozbyć"...


Re: Co dzis na stole? - Daniel - 01-16-2015

Oj Panowie i Panie. To ja tylko publicznie chciałem podziękować Milady i Menranowi za to co dziś na stole postawili. Takie grubasy, jeden na 9, że aż sie trochę zawstydziłam z moimi cieniasami. Wink

Glen Garioch 40 yo z festiwalu na whiskyshow - na mocne 9.

P.s. Gdyby kogoś z Was zapraszali to POLECAM. chociaż my juz wszystko i. Wyżłopaliśmy bezwstydnie.
P.s w dwa dni przyszło nam sie zmierzyć z glenfarclasem 43 yo, Dalmorem 1981 (rewelka), Taliskerze 30 yo, nowym Balvenie Tun, Karuizawa, Glen Garrioch oraz Hanyu. O Cienisach pisać nie będę.
P.s. Ponieważ ja padam na pysk po podróży Droga Milady i Drogi Menranie to na Was spoczywa obowiązek napisania kilka słów relacji na forum Wink


Re: Co dzis na stole? - Bartek - 01-16-2015

To ja chyba zamiast lecieć do nich z podręcznym to muszę chyba cargo nadać z jakimiś wypasami Confusedhock: :twisted: 8-)


Re: Co dzis na stole? - K@mil - 01-17-2015

Grubo widzę Wink Czyli polska gościnność jest ponad granicami i jest ponadczasowa Wink


Re: Co dzis na stole? - menran - 01-17-2015

No bez przesady proszę Danielu , Ten GlenGarioch 40YO TWE i Karu 33 TWE to były tylko śladowe ilości . GlenGarioch na szybko oceniony przeze mnie na 8 (jeszcze na TWEWS )
faktycznie zasługuje na 9 . Karu oceniliśmy na mocne 7 ale jej jeszcze nie ma na rynku wiec ciężko będzie na razie zweryfikować nasza ocenę.
Ale Grzegorz z Danielem nie zostali w tyle i zaprosili nas na Hanyu butelkowanej tylko dla restauracji ROKA i nie dostępnej na rynku (jeszcze raz dziękujemy )
Nie wymieniając licznych rarytasów co przywieźli ze sobą ( własnie sączę Glenglassaugh 39YO Smile ) Niestety nie na gadaliśmy się Sad (za krótko).a temat rzeka Big Grin
Na szczególna uwagę zasługuje jeszcze Dalmore 1981 dla mnie 7,5 i godny polecenia .


Re: Co dzis na stole? - morgan82 - 01-17-2015

Widać bardzo fajne spotkanie mieliście Smile i buteleczki bardzo wysoki poziom trzymały Confusedhock: