The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Z] Glendronach 15 Revival i inne - sampling ZAMAWIANY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
znowu przespałem :roll:
25ml kavalana znajdziesz Michale :oops: :?:
Też przespałem a chętnie wziąłbym 50 Lagi.
Tomek B napisał(a):Też przespałem a chętnie wziąłbym 50 Lagi.

w drodze wyjątku oddaje ostatnie swoje 50. Butla zaknięta definitywnie. Tak jak i Kavalan.

Cytat:znowu przespałem :roll:
25ml kavalana znajdziesz Michale :oops: :?:
miałem nie lać 25ml w tym samplingu ale skoro oddaje od siebie to niech Ci będzie.

Panowie... co z GD 15 drugą butelką? damy radę? Muszę składać zamówienie niebawem.
cubus napisał(a):
Tomek B napisał(a):Też przespałem a chętnie wziąłbym 50 Lagi.

w drodze wyjątku oddaje ostatnie swoje 50. Butla zaknięta definitywnie. Tak jak i Kavalan.

Cytat:znowu przespałem :roll:
25ml kavalana znajdziesz Michale :oops: :?:
miałem nie lać 25ml w tym samplingu ale skoro oddaje od siebie to niech Ci będzie.

Panowie... co z GD 15 drugą butelką? damy radę? Muszę składać zamówienie niebawem.

możesz mi odlać 50 ml jak nie lejesz 25 :mrgreen:
tak czy inaczej dzięki Wink
zamykam sampling bo już musiałem złożyć zamówienie. Dzięki wszystkim za udział. Dziś przygotuję rozpiskę co i jak z płatnościami.
Kolejny sampling w drodze Wink
Jest szansa na 50ml Revivala, czy już zamknięte?
Sandevilles napisał(a):Jest szansa na 50ml Revivala, czy już zamknięte?

druga butla otwarta. Jesli sie zamknie to zamówię. Dopisuje Cię
Michale bardzo dziękuję za odstąpienie Lagi.
nie ma sprawy.

Poniżej tabela zamówień samplingu. Butelki zamówione. Rozlewanie planuje na następny weekend. Wysyłka łączona z następnym samplingiem Wink
Bardzo proszę o jak najszybsze wpłaty. Prośba do osób które nie mają numeru konta o kontakt. Kolejny sampling już niebawem Big Grin

[Obrazek: sampling13.jpg]
Glendronach Peated rozumiem rozlewasz dopiero, jak się zamknie butelka, tak? Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9