The Taste of Whisky

Pełna wersja: Degustacja WhiskyNight 2015 / 14.11.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Degustacja WhiskyNight gdyż listopadowa noc wcześnie się zaczyna i późno się kończy.

Termin: SOBOTA 14 listopada 2015 r. Jest możliwość przyjechania na część nieoficjalną już 13 listopada. Te kwestie ustalamy oddzielnie.
S
p.s. WhiskyLegend z ostateczną listą whisky będzie ogłoszona wkrótce. Wstępne plany whiskowe można podglądać tu: https://www.whiskybase.com/profile/danielito/collection trzeba wybrać kolekcję WhiskyLegend 2016. Dla chętnych na sampling PE, w którym ja też wezmę udział dodatkowa informacja jest taka, że te PE jak i wszystkie pozycje też będa dostępne w samplach.

Pozdrawiam
Witam ponownie. Odnośnie WhiskyNight to podjęliśmy już ostateczną decyzję odnośnie miejsca. Będzie to ponownie Hotel Boss.
Pojawiły się już pierwsze butelki zgłoszone. Powyżej w pierwszym poście. Prośba o zgłaszanie swoich butelek. Mogą być z tych samych destylarni i dzięki temu może być mini battle dwóch pozycji z jednego źródła. Mogą być rzeczy zupełnie nowe.

Pozdrawiam
Serwus Daniel. Niestety zła i tragiczna dla mnie wiadomość Sad . Ze względu na całkowity brak czasu i zmianę planów zawodowych w listopadzie jestem zmuszony zrezygnować z uczestnictwa w tej degustacji. A miało być tak fajnie :x
Cytat:Serwus Daniel. Niestety zła i tragiczna dla mnie wiadomość Sad . Ze względu na całkowity brak czasu i zmianę planów zawodowych w listopadzie jestem zmuszony zrezygnować z uczestnictwa w tej degustacji. A miało być tak fajnie :x

..morganku nie kocham cię, bierzemy rozwód Cry
Bartoszku może najpierw separacja Smile głównie o to chodzi że w tym czasie będę miał praktyki a jak wiadomo w tej firmie nikt nic nie wie i nie wiem czy na weekend nie będę musiał zostać. Nie wiem też kiedy się dowiem co i jak a niechciałbym zrezygnować dzień przed bo np. nie będę mógł dojechać. Kolejna ciekawa impreza ucieka mi !!!
Cytat:Bartoszku może najpierw separacja Smile

Niechaj będzie jak to w zgodnym małżeństwie :mrgreen: .. najpierw separacja Wink

A tak na poważnie to wiem jak jest w tej firmie, sporo pracuję z ludzmi z twojej branży i wiem jak to bywa.. co nie oznacza iż bardzo mi przykro że się nie spotkamy. A właśnie był piokiler w Polsce i też mi się nie udało spotkać, pomimo iż wcześniej wszystko było dogadane.
morgan82 napisał(a):Serwus Daniel. Niestety zła i tragiczna dla mnie wiadomość Sad . Ze względu na całkowity brak czasu i zmianę planów zawodowych w listopadzie jestem zmuszony zrezygnować z uczestnictwa w tej degustacji. A miało być tak fajnie :x

Hejka, rozumiem, nie ma problemu. Samo życie, które stawia przed nami wyzwania.

morgan82 napisał(a):Bartoszku może najpierw separacja Smile głównie o to chodzi że w tym czasie będę miał praktyki a jak wiadomo w tej firmie nikt nic nie wie i nie wiem czy na weekend nie będę musiał zostać. Nie wiem też kiedy się dowiem co i jak a niechciałbym zrezygnować dzień przed bo np. nie będę mógł dojechać. Kolejna ciekawa impreza ucieka mi !!!

Gdybyś w piątek 13-stego dowiedział się, że możesz przyjechać 14-stego to wpadaj nawet bez butli. Coś znajdziemy w piwnicy.

3maj się.
Daniel napisał(a):7. Radek (wstępnie)
8. Sendilkelm (wstępnie)
9. Mariusz 123 (wstępnie)

Prośba do osób, które jeszcze nie potwierdziły na 100% aby podjęły decyzję do 26.10. Potrzebujemy wiedzieć jak wygląda sytuacja.
WhiskyNight w mojej opinii udała się przednie Big Grin

Uczestnikom serdecznie dziękuje za przybycie i przyniesienie whisky dobrej i bardzo dobrej.

Z forum wzięły udział dwie osoby. Niemniej to mocna ekipa była - jeden z nich przywiózł najlepszą whisky wieczoru, a jednocześnie wygrał dream dramowy konkurs wiedzowy Wink

I nie był to Bartoszek. Gratulacje Adamie! Nagrody w przygotowaniu.
Stron: 1 2 3