The Taste of Whisky

Pełna wersja: Przypinki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Serwus Wszyskim zainteresowanym Big Grin
Do Festiwalu jeszcze dużo czasu ale chciałem zaproponować coś co by lekko zdobiło nasze marynarki, pięknie wyprasowane koszule, koszulki , bluzy itp Smile
Chodzi głównie o coś prostego a mianowicie o " przypinki buttony ". Takie proste , starego typu ale jak dla mnie spełniające w 100 % swoje zadanie. Chcałbym żebyśmy mieli coś takiego co pokaże z jakimi portlami o tematyce whisky się indentywikujemy, wspierami , czytamy, itd . Może ktoś zwróci na nas uwagę z wystawców, zaptyta co to i poleje coś lepszego , może ktoś z uczestników festiwalu zapyta i odwiedzi nasze forum, czy wejdzie na bloga czy inny portal. Może ktoś z nowych osób w tematyce whisky zerknie i znajdzie odpowiednie miesce do pogłębienia wiedzy, pogadania na temat whisky a może pomoże to mu w uzyskaniu podstawwych i nie tylko podstwowych informacji ze świata whisky. Ja od siebie po prostu chcę mieć teraz coś takiego i tyle.
Dlatego też wybrałem 4 rozdzaje przypinek a mianowicie forum, blogi i portale które pozwalają mi na miłe spędzanie czasu przy wieczornym dramie i zdobywanie wiedzy w tym temacie.
Przypinki będą zawierały loga forum, blogów i portali takie jak na głównej ich stronie.

1. Przypinka pierwsza oczywiście naszego forum i bloga Rafała : smakwhisky.com ( oczywiście jak Rafał wyrazi zgodę Big Grin , Rafał czekam na Twoje potwierdzenie w tej sprawie Wink ).
2. Przypinka kolejna : logo z Kamila bloga : " http://www.lubiewhisky.pl/" .
3. Przypinka kolejna : logo z Bartka bloga : : " http://www.iwhisky.pl/ " .
4. Przypinka ostatnia : logo z portalu Daniela i Grzesia : " http://whiskymywife.pl/ " .

Jak tylko otrzymam z firmy co to przygotuje projekt wszystkich przypinek zerkniecie jak to wygląda. Oczywiście mają to być dokładnie takie same loga jak na stronach. Jeżeli ktoś z Was byłby chętny na taką przypinkę to proszę o wpisywanie się w tym temacie. Przypinki będą i tak zamówione a pytam żeby zerknąć jakie będzie zainteresowanie i zamówić odpowiednią ilość.
Koszt jednej przypinki to ok 1.60 zł ( cena może ulec delikatnej zmianie ze względu na ilość zamówionych przypinek ).

Jest też kolejny plan ale to jak uda się zrobić przypinki Smile
Konrad, jeśli chodzi o smakWhisky, to logo jest jedno (i forum i blog, ktory de facto mial tez odzwieciedlac to co jest na forum) - glownie rozwijane i znane jest raczej forum niz blog, wiec przy tym zostanmy, ze logo jest forumowe i z nim sie trzeba identyfikowac. Zgoda oczywiscie jest.
Oczywiście zainteresowany, fajny pomysł Wink
Ja również.
Również uważam, że to fajny pomysł i jak najbardziej zainteresowany jestem. Z dumą będę nosił w klapie Big Grin

Jest to na pewno ciekawa inicjatywa. Krok w kierunku kreowania pewnej marki, renomy, świadomości forum poza forum jako miejsca w sieci gdzie dyskutuje się, degustuje oraz miejsca zrzeszającego miłośników whisky. W konsekwencji może nas to odróżniać od przypadkowych uczestników festiwalu i tego typu imprez "branżowych", wszelkiej maści opojów, którzy akurat znaleźli się licząc na darmowego drama czy pozerów, poprawiających swój wizerunek szklanką łiskacza. Choć tutaj muszę przyznać, że nie brałem jeszcze udziału w żadnym festiwalu więc nie wiem jaki jest udział takich osób przypadkowych w tego typu imprezach.
Oczywiście za przypinką powinna pójść jeszcze spójna wizja tego czym jest SmakWhisky i co tutaj się dzieje aby będąc zapytanym (w szczególności po kilku dramach) móc zaprezentować forum ładnie.

Jak tak dalej pójdzie za kilka lat powinniśmy swoje stoisko wystawić na festiwalu Big Grin
super pomysł, przynajmniej jakoś Was poznam Wink :twisted:
morgan82 napisał(a):...
po prostu chcę mieć teraz coś takiego i tyle.
...

Big Grin Big Grin



wchodzę w to. Komlet poproszę, choć Blogów, ze względu na notoryczny brak czasu, nie jestem w stanie czytać i zaglądam tylko sporadycznie.

Pozdrawiam
Ja bym Konradzie poprosił jeszcze specjalne przypinki dla mnie . Jesli to możliwe to puszcze logo na PW .
menran napisał(a):Ja bym Konradzie poprosił jeszcze specjalne przypinki dla mnie . Jesli to możliwe to puszcze logo na PW .

Jasna sprawa. Zapodaj dane na priv .
Ja tez poproszę komplet. Mały krok do wprowadzenia identyfikacji forumowej Smile
Stron: 1 2