The Taste of Whisky

Pełna wersja: Whisky Live Warsaw 10-11.10.2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Zadaj pytanie na fb WLW, wydaje mi się, że mogą być jakieś przechowalnie na lotnisku, ale strzelam.
Kolego, my jako wystawcy na festiwalu będziemy tam mieć swój pokój, więc mogę Ci przechować bagaż w pokoju i po problemie.
bardzo dziekuje :!: ;-)
No problem Smile
Hazelburn napisał(a):Kolego, my jako wystawcy na festiwalu będziemy tam mieć swój pokój, więc mogę Ci przechować bagaż w pokoju i po problemie.

Daniel, jeśli dorzucasz coś do bagaży, to ja chętnie też przechowam coś. Możę walizkę taką 60L pustą przyniosę, to coś tam powkładasz ;P Tylko tirem przyjadę
Oooo w naszym pokoju to będzie się działo ! Smile
A macie wolny kawałek podłogi? Smile To chętnie przekimam Big Grin Pewnie samymi oparami z maltów bym sie nadegustował Smile
K@mil napisał(a):A macie wolny kawałek podłogi? Smile To chętnie przekimam Big Grin Pewnie samymi oparami z maltów bym sie nadegustował Smile

A może wynajmiemy jakiś samolot na lotnisku, to po festiwalu zrobi się Malt Party in Plane
Sendilkelm napisał(a):
K@mil napisał(a):A macie wolny kawałek podłogi? Smile To chętnie przekimam Big Grin Pewnie samymi oparami z maltów bym sie nadegustował Smile

A może wynajmiemy jakiś samolot na lotnisku, to po festiwalu zrobi się Malt Party in Plane

wchodze w to Smile Dla Daniela zabiore dwie walizki do przechowania z zapełnieniem Smile
Samolot, samochód, obojętnie Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23