The Taste of Whisky

Pełna wersja: Kielszek Smak Whisky
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Poproszę o wysyłkę jak już na spokojnie będzie wiadomo w czym opatulony będzie kieliszek.
Nie spieszy się. Wink
Proszę również numer konta na priv.
Ja również poproszę o przesyłkę na spokojnie i numer konta.
Ok, to możemy zrobić tak, że dowiem się ile przesyłka kosztuje, bo warto zaznaczyć "Uwaga szkło", a to chyba dodatkowa opłata. Jak wyślę to opdam już całkowitą kwotę do przelewu

Dziś zanosiłem jeden kieliszek w pudełeczku do pracy owinięty w bąbelkową i wygląda na to, że jak owinę bardziej i nie będzie latał po pudełeczku to nic mu się nie stanie Smile
Sendilkelm napisał(a):Ok, to możemy zrobić tak, że dowiem się ile przesyłka kosztuje, bo warto zaznaczyć "Uwaga szkło", a to chyba dodatkowa opłata. Jak wyślę to opdam już całkowitą kwotę do przelewu

Dziś zanosiłem jeden kieliszek w pudełeczku do pracy owinięty w bąbelkową i wygląda na to, że jak owinę bardziej i nie będzie latał po pudełeczku to nic mu się nie stanie Smile
I napelnij go jakims przednim maltem. Wink
Święte słowa menran
Sendilkelm napisał(a):Dziś zanosiłem jeden kieliszek w pudełeczku do pracy owinięty w bąbelkową

Rozumiem że do degustacji Wink
menran napisał(a):I napelnij go jakims przednim maltem. Wink

Big Grin


Ok to czekam na info odnośnie całkowitego kosztu. Smile
Ja swoje Rafał odbiorę w kwietniu na spotkaniu Smile
morgan82 napisał(a):Ja swoje Rafał odbiorę w kwietniu na spotkaniu Smile

Teraz tak pomyślałem, że odbiór na spotkaniu może być ryzykowny, hehe. Jak dojść z nimi bezpiecznie do hotelu mając w organiźmie ponad 20 dramów :roll: Big Grin Dobrze, że będę miał dwa, zawsze jest możliwość, że jeden przetrwa Big Grin
snoop napisał(a):
morgan82 napisał(a):Ja swoje Rafał odbiorę w kwietniu na spotkaniu Smile

Teraz tak pomyślałem, że odbiór na spotkaniu może być ryzykowny, hehe. Jak dojść z nimi bezpiecznie do hotelu mając w organiźmie ponad 20 dramów :roll: Big Grin Dobrze, że będę miał dwa, zawsze jest możliwość, że jeden przetrwa Big Grin

Trzeba było rezerwować bliżej - zmniejszył byś ryzyko potłuczenia kieliszków (i nie tylko) Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8