The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Z] Przymiarka do pierwszego samplingu - Nowości
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
To ja zapiszę również tutaj, bo wiem jaki bajzel może być w PW, że również proszę o dowóz na spotkanko Smile
Szpachla napisał(a):To ja zapiszę również tutaj, bo wiem jaki bajzel może być w PW, że również proszę o dowóz na spotkanko Smile

jakoś ogarniam jeszcze Smile wpisałem sobie w dokument. Dzięki za info.
Sampling zakończony! Wszystkie buteleczki pojechały w świat. Oczekujcie przesyłek po weekendzie i dajcie znać czy wszystko ok.
cubus napisał(a):Sampling zakończony! Wszystkie buteleczki pojechały w świat. Oczekujcie przesyłek po weekendzie i dajcie znać czy wszystko ok.
No to gratuluję. Ja jeszcze walczę .... 12 flaszek :? , masakra
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Sampling zakończony! Wszystkie buteleczki pojechały w świat. Oczekujcie przesyłek po weekendzie i dajcie znać czy wszystko ok.
No to gratuluję. Ja jeszcze walczę .... 12 flaszek :? , masakra

mnie mózg wybuchł przy 6 butelkach. Podziwiam! Smile
zaktualizuj pierwszego posta, bo brałem od Ciebie tomatina ;-)
Dzięki za przypomnienie. Post zaktualizowany. Wszystko co zostało wziąłem na siebie więc sampling całkowicie zamknięty. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie!
Potwierdzam odbiór przesyłki. Wszystko w porządku.
Sampelek dotarł bez szwanku, wygląda jakby był nalany w samej destylarni, pełna profeska Smile dziękuje serdecznie
Dziękuję Wam za informację. No to chyba wszyscy mają więc pierwszy sampling w pełni udany Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11