The Taste of Whisky

Pełna wersja: Sto lat Bartek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wszystkiego najlepszego Bartek! Smile Czyli podwójne prezenty urodzinowo-świąteczne się szykują? Smile
K@mil napisał(a):Wszystkiego najlepszego Bartek! Smile Czyli podwójne prezenty urodzinowo-świąteczne się szykują? Smile
Eeeeeee tam podwójne jeden dostanie i powiedzą ze to na dwie okazje :lol: ( zawsze tak jest ) :?
Menran zna realia bardzo dobrze haha
Wszystkiego co najlepsze Bartku!!! Smile
menran napisał(a):
K@mil napisał(a):Wszystkiego najlepszego Bartek! Smile Czyli podwójne prezenty urodzinowo-świąteczne się szykują? Smile
Eeeeeee tam podwójne jeden dostanie i powiedzą ze to na dwie okazje :lol: ( zawsze tak jest ) :?
Podejrzewałem, że tak jest, ale kusiłem los żeby w tym roku było jednak podwójnie Big Grin Smile
Wszystkiego NajlepszegoSmile!!!!!!!!!!!!
No to teraz się BArtku pochwal co dostałeś. Albo co dobrego sobie sam zamówiłeś na święta Smile
Sam zadbałem o niepowtarzalność prezentów Wink

[Obrazek: 29uu51f.jpg]
No to pozostaje Bartku tylko pogratulować dobrego wyboru. Przepiekny prezencik sobie wybrałeś.
Bartku wszystkiego najlepszego, zdrowka i spelnienia marzen (takich jak na zdjeciu powyzej Wink ) Gratulacje zakupu udanego pretentu Big Grin
Stron: 1 2 3