The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Z] Sampling pod choinkę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
malthead napisał(a):
Daniel napisał(a):Bartoszku, w tym systemie laphroaiga mi brakuje … podejmiesz rękawice?


no i jeszcze Caol Ila 1983 over 30 y

Jeszcze Macallan, co ma się dopiero ukazać.
Daniel napisał(a):
malthead napisał(a):Wysłałem wszystkim samplującym info na PM odnośnie przelewów.

Działajmy sprawnie i szybko, żeby się temat nie posypał.



Tym, którzy już przelali: DZIĘKI.

czy za mosstowie też przelewać?

p.s. a jak się ceny mają do tych u JB? pytanie czy trzeba sprowadzać.

Ja proponuję, żeby robić przelewy za wszystko. Za pozycje, których nie zamkniemy oczywiście kasa do zwrotu.

A co do dostępności u JB, to jeżeli mówimy o sklepie Ballantines, to sprawdzałem przy pomocy wyszukiwarki na stronie sklepu i nie znalazłem żadnej z tych pozycji. Ani po destylarnii ani po LMDW, więc nie wiem. Może snoop wszystko wykupił? Smile
Nie wiem czy one były wrzucane na sklep. Raczej kontakt do Pana Jarka bezpośrednio (FB).
K@mil napisał(a):Nie wiem czy one były wrzucane na sklep. Raczej kontakt do Pana Jarka bezpośrednio (FB).


a, no to co innego. Kto ma kontakt, niech pyta szybko. Może faktycznie cała sprawa nie jest warta zachodu?
Nic od LMDW nie trafiło na sklep. Nie wiem dlaczego ale wszystko było załatwiane na Facebooku :roll:
Ceny były takie jak podałem plus Caol Ila za 1399 PLN.
Z tego co wiem to tylko Bunna rozeszła się w godzinę, reszta pewnie nadal dostępna.
K@mil napisał(a):Nie wiem czy one były wrzucane na sklep. Raczej kontakt do Pana Jarka bezpośrednio (FB).

Tam warto zapytać o laphroaiga, gdyby byli chętni aby go samplować. w lmdw już nie ma.

Może sprawdźmy najpierw czy są chętni?

ja wezmę
snoop napisał(a):Nic od LMDW nie trafiło na sklep. Nie wiem dlaczego ale wszystko było załatwiane na Facebooku :roll:
Ceny były takie jak podałem plus Caol Ila za 1399 PLN.
Z tego co wiem to tylko Bunna rozeszła się w godzinę, reszta pewnie nadal dostępna.

a jakie miałeś ceny? … ja kiedyś dostałem opcję na zasadzie "pre-order" i ceny były inne, później, dużo puźniej za bunnę zapłaciłem 10% więcej. ale też ok.
Daniel napisał(a):
K@mil napisał(a):Nie wiem czy one były wrzucane na sklep. Raczej kontakt do Pana Jarka bezpośrednio (FB).

Tam warto zapytać o laphroaiga, gdyby byli chętni aby go samplować. w lmdw już nie ma.

Może sprawdźmy najpierw czy są chętni?

ja wezmę

Lafroja nie mają, takie mam info od Sabiny Grzybowskiej z Ballantinesa. Może ktoś ma u Bussa jakieś bliższe układy i Lafroj się znajdzie Wink
Daniel napisał(a):
snoop napisał(a):Nic od LMDW nie trafiło na sklep. Nie wiem dlaczego ale wszystko było załatwiane na Facebooku :roll:
Ceny były takie jak podałem plus Caol Ila za 1399 PLN.
Z tego co wiem to tylko Bunna rozeszła się w godzinę, reszta pewnie nadal dostępna.

a jakie miałeś ceny? … ja kiedyś dostałem opcję na zasadzie "pre-order" i ceny były inne, później, dużo puźniej za bunnę zapłaciłem 10% więcej. ale też ok.

Ceny dostałem takie (od Sabiny Grzybowskiej, z którą J.Buss kazał się kontaktować):
Bunna - 499
Blair Athol - 799
Laphroaig - 959
Caol Ila - 1399
snoop napisał(a):Ceny dostałem takie (od Sabiny Grzybowskiej, z którą J.Buss kazał się kontaktować):
Bunna - 499
Blair Athol - 799
Laphroaig - 959
Caol Ila - 1399

Dzięki. Lafroja ma Bartoszek (u mnie w bagażniku … chłopaki, przekonajcie go, że warto otworzyć).
I najważniejsze czy są chętni.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24