The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Konkurs] bestwhiskymarket.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
BRAWO, BRAWO , BRAWO !!! EDD, EDD EDD !!!

CONCERTO!

Myslę, że małą literówkę możemy Ci wybaczyć Smile
no wreszcie idę na koncert!!!
ups, sorry - CONCERTO!!! Smile
Brawo Edd, możemy spać spokojnie Smile

Jakie masz źródło odnośnie tego jęczmienia Hazelburn?
Serdecznie gratuluję zwycięzcy Eddowi, ale wszyscy walczyli za co Wam dziękuję. Mam nadzieję, że dzieki temu konkursowi coś w głowie zostanie.
Moje źródło to rozmowa ze Sietse Offringa, który jest brandambasadorem Highland Park. Udostępnił mi także ogromną skarbnicę wiedzy na ten temat , za jestem mu bardzo wdzięczny.
Nagrodą dla kolegi Edda jest buteleczka Clynelish 1997 15yo 57% Raw Cask nr 5724 Blackadder 0,2L
Edd napisał(a):no wreszcie idę na koncert!!!

Z butelczyną Cię nie wpuszczą Wink
Gratulacje Edd, walczyłeś do końca Big Grin Byłeś jak Tommy Lee Jones w Ściganym Big Grin

P.S. a mówią, że rolnictwo jest nieopłacalne :roll: :lol:
Tomek napisał(a):Albo to podchwytliwe pytanie Smile. Żadnego Smile

Ja już przez chwilę się bałem, że zamiast słodu jęczmiennego używają tego:
http://allegro.pl/esencja-zaprawa-whisk ... 30854.html
Dawno takiej debaty nie było . Daniel świetny konkurs. Ale ja zerknąłem ile jest tych rodzajów jęczmienia to masakra.
Gratulacje dla Eda i Wszystkich biorących udział za walkę .
A nagroda zapowiada się smakowicie.
pięknie dziękuje za gratulacje i zacną butelczynę jak mogę ją odebrać Hazelburn ? co do sampli to pewnie setkę sobie zostawię, za resztę pewnie się wymienię na coś innego, ale póki co wstrzymał się i sprawdze cóż to za ambrozja Smile przyznajcie, że moja zacieklość była niczym pewność siebie Sheldona Coopera Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14