The Taste of Whisky

Pełna wersja: Najnowsze zakupy butelkowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
nie rzucil mi sie w oczy tego typu temat (jesli jest, to wybaczcie, grypsko siadlo mi na wzrok).
Kupilam sobie dzis to: www.vpx.pl/image/YNYF. (sztuk jedna, to zdjecie pogladowe).
Cena - 44e. Jesli chce ktos, moge wziac druga na sample.
Pchełka link nie działa aprzynajmniej mi Sad
jak tu dodac zalaczniki?
Wink jak wejdziesz w " pełny edytor " gdy dajesz posta to na dole po lewj stronie masz okienko dodaj załączniki .
Przynajmniej powinnaś mieć Smile
[attachment=191]

czy tym razem to dziala? Big Grin
Tak teraz działa, kurka a gdzie Ty to dostałaś , coś więcej na temat tych wypustów, masz jakieś info ?
naleze do IWS. W beczce w tej chwili leza Kilbeggan Single Pot Still (czekam z utesknieniem, jako ze lubie charakter SPS whiskey) i Dingle Distillery
Founding Father Cask 99. Przedstawicielstwo bedzie kosztowac i decydowac o momencie butelkowania Smile Info wiecej nie mam, ale zastanawiam sie nad dokupieniem butelki albo dwoch jeszcze. Jedna na polke (a co - jesc nie wola), jakas do wypicia i moze na sampling. Chyba, ze reflektujesz Smile
Dla fanów Irlandczyków mniemam , że ten specjalny bottling to typowy must-have. Naprawdę kusząca butelka. Szczerze gratuluję Wink
Mój najnowszy zakup butelkowy to Jack Daniels Gentelman 3rd. Nie jest to żadna perełka ale znalazłem przez przypadek w spożywczym za 104 zł i musiałem kupić Smile
[Obrazek: 53395496039308569649.jpg]
Bylo ich więcej w tym spożywczym ? W takiej cenie to ja bym przytulił z dwa co najmniej Big Grin
Stron: 1 2