The Taste of Whisky

Pełna wersja: Propozycja samplingu młodzieniaszków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Smile nie wiem czy on jeszcze czeka na mnie Smile Trochę wydatków naraz się narobiło w ostatnim czasie i cały czas na tego Benrinnesa brakujeSad. Danielu daj znać czy jeszcze jest na co liczyć Smile
Jest, stoi i czeka... i coraz czarniejszy się robi Smile
Hazelburn napisał(a):Jest, stoi i czeka... i coraz czarniejszy się robi Smile

O taki zastany, odstany lekko przykurzony to dopiero będzie smakował Wink
no na to liczę Big Grin Ale miło Daniel, że pamietasz Smile
Chyba przeszacowaliście tego Miltonduffa... Chociaż sporo osób go doceniło. No nie wiem, 93 pkt to jakiś kosmos. Wstęp do niego zrobiłem Benriachem o podobnym profilu, ocenianym na 88 i ten Milton przy nim strasznie słabiutko wypadł. Drugą degustację zacznę czerwonym jasiem, może lepiej wypadnie Wink
Krzysiek napisał(a):Chyba przeszacowaliście tego Miltonduffa... Chociaż sporo osób go doceniło. No nie wiem, 93 pkt to jakiś kosmos. Wstęp do niego zrobiłem Benriachem o podobnym profilu, ocenianym na 88 i ten Milton przy nim strasznie słabiutko wypadł. Drugą degustację zacznę czerwonym jasiem, może lepiej wypadnie Wink

No to cikeawe, ale powiem CI, że najpierw miałem 50ml, teraz z tej butli co dziś Tobie przekazałem miałem 100ml, z czego 50ml już poszło i faktycznie dużo gorzej wypadła niż za 1 razem - co ciekawe, nie wierzę, że to inne butle. Może siła sugestii, albo kto wie co to jest, ale sample z obecnej butli smakowały gorzej niż te 1 co miałęm. Jeszcze mam 50ml tego Miltona i podejdę jeszcze raz. Oby z ponwonym sukcesem
Chyba jednak z jednej beczki lane. Mnie dziwi, że rozlano tylko 88 butelek, trochę mało jak na beczkę??
Krzysiek napisał(a):Chyba jednak z jednej beczki lane. Mnie dziwi, że rozlano tylko 88 butelek, trochę mało jak na beczkę??

Za rok rozleją z tej samej następne 88 na 9-letnią Big Grin

Często beczki są dzielone, trzeba by szukać od innego IB czy nie ma tej beczki w swojej ofercie. Ewentualnie aż tak wyparowało, Octave ma chyba 90-100 litrów.
No Miltonek niestety się nie popisał, a miało być tak pięknie Smile
Potwierdza się po prostu, że ludzie od selekcji nie są przypadkowi i wiedzą co robią tak wyceniając whisky. Smutna prawda, że tanio i dobrze to nie w tej branży.
Chociaż mam jeszcze butelkę Longmorna Vw, był tańszy, 17 letni i ze świetną relacją cena/jakość. Takie to wszystko niejednoznaczne...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18