The Taste of Whisky

Pełna wersja: [Konkurs] Napisz notkę, wygraj sampla ed. 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ogłaszam konkurs na najciekawszą notkę degustacyjną.
Aby zachęcić was do oceniania i pisania notek na forum ogłaszam konkurs. Pierwsza edycja nie będzie miała specjalnych wymagań. Każdy kto chce wziąć udział w konkursie wystarczy, że napisze notkę z degustacji opisującą kolor, zapach, smak i finisz. Nie wystarczy sama ocena. Można pisać kilka, każda notka bierze udział tak samo w konkursie, więc im więcej napisanych przez jedną osobę tym większe szanse. Aby nagroda mogła zostać wylosowana, co najmniej 3 osoby muszą wziąć udział w konkursie.

Do wygrania jest sampel niespodzianka 50ml - jeszcze w trakcie wybierania, ale będzie to sampel o wartości przekraczającej 30 zł za 50ml.

Przy okazji chciałbym zachęcić do pisania notek w dziale degustacja.
A kiedy koniec konkursu ?
menran napisał(a):A kiedy koniec konkursu ?

Jak w takim tempie będziecie dodawać to pewnie za rok Smile

Wstępnie można wyznaczyć na koniec kwietnia. Do wtedy można wklejać noty w ten wątek.
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):A kiedy koniec konkursu ?

Jak w takim tempie będziecie dodawać to pewnie za rok Smile

Wstępnie można wyznaczyć na koniec kwietnia. Do wtedy można wklejać noty w ten wątek.
Oczywiście moderatorzy są wykluczeni z konkursu Big Grin ( tak powinno być ) Big Grin
Widzę, że jak narazie cisza w temacie. Ja notkę konkursową mam przygotowaną, ale poczekam z nią do ostatniego dnia, żeby nikt mojego pomysłu nie zdublował :mrgreen:
Mam nadzieję, że zgłoszą się trzy osoby Big Grin
no ja też mam taką nadzieję Smile, moja notatka jeszcze nie gotowa, ale oceniany będzie mój Ardbeg Uigedail który ostatnio podbił moje serce Wink
snoop, a Ty co będziesz oceniał Ardbeg 10 ?
może być fajne starcie
a więc dziś po piłce , wieczorkiem robię kolejne podejście i spróbuje przelać myśli na papier chociaż nie jstem w tym za dobry Cry
Przejrzałeś mnie, to będzie Ardbeg Ten Wink
Ja dziś już jestem po piłce bo o 9 rano miałem mecz. Wieczorem za zwycięstwo coś trzeba wypić, więc może jeszcze jakieś poprawki będę nanosił Tongue
właśnie przeglądałem co ostatnio miałeś w kielichu Big Grin
fajnie by było jakby się jeszcze kilka osób zgłosiło,.
ps. My na piłkę wybieramy się dopiero za godzinę, ale dzis prawdziwa irlandzka pogoda, wieje, pada , i zacina w pysk Confusedhock:
zatem będzie smiesznie.
Życzę więc ciekawej gry bez kontuzji Wink
ja tez dojrzewam do wrzucenia czegos, ale jesli chodzi o znajomosc tematu i wprawe, odpadam w przedbiegach Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6