The Taste of Whisky

Pełna wersja: Kupię Glenfiddich Snow Phoenix
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie ma może ktoś do sprzedania Glenfiddich snow phoenix?
ewentualnie szukam sklepu on-line gdzie mozna dostac ! w rozsądnej cenie
nonekszw napisał(a):Nie ma może ktoś do sprzedania Glenfiddich snow phoenix?
ewentualnie szukam sklepu on-line gdzie mozna dostac ! w rozsądnej cenie
W sklepach raczej za rozsądna cenę nie znajdziesz ,250£ nie widziałem taniej.
menran napisał(a):
nonekszw napisał(a):Nie ma może ktoś do sprzedania Glenfiddich snow phoenix?
ewentualnie szukam sklepu on-line gdzie mozna dostac ! w rozsądnej cenie
W sklepach raczej za rozsądna cenę nie znajdziesz ,250£ nie widziałem taniej.

W Polsce chyba znajdzie do 1000 zł - dawno nie szperałem, więc nie wiem, ale jakiś czas temu po 950 zł widziałem.
no za 900 zl widzialem w jednym internetowym ale w sumie zapytam was jako ekspertow czy warto kupic jako produkt kolekcjonersko -inwestycyjny? czy raczej poradzilibyscie coś innego . wiem ze to nie miejsce dla takiego tematu ale bede wdzieczny za odpowiedz
nonekszw napisał(a):no za 900 zl widzialem w jednym internetowym ale w sumie zapytam was jako ekspertow czy warto kupic jako produkt kolekcjonersko -inwestycyjny? czy raczej poradzilibyscie coś innego . wiem ze to nie miejsce dla takiego tematu ale bede wdzieczny za odpowiedz
Uznawana jest za wypust z potencjałem inwestycyjnym , ma historie i jej cena cały czas rośnie. W zeszłym roku zapłaciłem 625 pln , dziś szukasz i są po 900pln. Wnioski wyciągnij sam. Wink
tutaj masz najbardziej aktualne ceny na aukcji http://www.scotchwhiskyauctions.com/sto ... ow+phoenix
udało sie kupić ! obdzwoniłem chyba wszystkie sklepy i znalazłem i to w jakiej cenie 670 zl Big Grin własnie do mnie dojechałSmile
no to fajowo, że się udało. A jeszcze jak cena dobra to jeszcze lepiej.
nonekszw napisał(a):udało sie kupić ! obdzwoniłem chyba wszystkie sklepy i znalazłem i to w jakiej cenie 670 zl Big Grin własnie do mnie dojechałSmile
No to moje gratki Big Grin kto szuka ten ma.
byle się żona nie dowiedziałaTongue bo ja jej zawsze mowie że "stówkę zapłaciłem"
Stron: 1 2