The Taste of Whisky

Pełna wersja: Aukcje internetowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jezeli mieszka gdzieś niedaleko. tak do 60mill od glasgow, to będę mógl do nieego podjechać o ile poda adres. ja zapłaciłem Ł66 z przesyłką
pb69 napisał(a):jezeli mieszka gdzieś niedaleko. tak do 60mill od glasgow, to będę mógl do nieego podjechać o ile poda adres. ja zapłaciłem Ł66 z przesyłką
Daj znac Wink
menran napisał(a):
pb69 napisał(a):jezeli mieszka gdzieś niedaleko. tak do 60mill od glasgow, to będę mógl do nieego podjechać o ile poda adres. ja zapłaciłem Ł66 z przesyłką
Daj znac Wink
jak cos bede wiedzial, to się odezwę
pb69 napisał(a):
menran napisał(a):
pb69 napisał(a):jezeli mieszka gdzieś niedaleko. tak do 60mill od glasgow, to będę mógl do nieego podjechać o ile poda adres. ja zapłaciłem Ł66 z przesyłką
Daj znac Wink
jak cos bede wiedzial, to się odezwę

zostalo mu 5 butelek. jutro zamierzam do niego zadzwonić i dowiedziec sie gdzie mieszka. chyba jeszcze jedną dokupię. jak chcesz, to mogę dać Ci do niego tel
wlaśnie koresponduję ze sprzedawcą. czekam na maila. chcę kupić wszystko co ma, moze dostanę upust Smile
dogadalem się. biorę od niego pozostale 5 butelek. wyjdzie jakieś Ł 63-64 za butelkę. jak jesteś zainteresowany, to mogę Ci jedną odsprzedać
pb69 napisał(a):dogadalem się. biorę od niego pozostale 5 butelek. wyjdzie jakieś Ł 63-64 za butelkę. jak jesteś zainteresowany, to mogę Ci jedną odsprzedać
Wysłałem na priv.
ok. mam. jak dostanę butelki to się odezwę
Dziś rozpoczyna się: http://www.just-whisky.co.uk/
Jutro kończy się: whiskyauction.com
whiskyauction Germany - MEGA CENY Confusedhock:

[Obrazek: 2enwyds.png]

Coull Point - ostatnia wersja na rynek TR cieszy się olbrzymim zainteresowaniem ( kilka miesięcy temu były dostępne w drankgigancie za EUR50... )

[Obrazek: 8y7uqe.png]