The Taste of Whisky

Pełna wersja: Do moderatorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moderator ma za zadanie pisać nowe tematy
Na forum musi się coś dziać
Dzień bez postów to dzień stracony
nie lubię pić napisał(a):Moderator ma za zadanie pisać nowe tematy
Na forum musi się coś dziać
Dzień bez postów to dzień stracony
Nakręcasz sobie posty na single malt ? :lol:
Nie ma takiego miasta Londyn
Jest Lądek Zdrój
Lubie poczytać i tyle
nie lubię pić napisał(a):Nie ma takiego miasta Londyn
Jest Lądek Zdrój
Lubie poczytać i tyle
A poczytałeś już wszystko na tym forum ?
menran napisał(a):
nie lubię pić napisał(a):Moderator ma za zadanie pisać nowe tematy
Na forum musi się coś dziać
Dzień bez postów to dzień stracony
Nakręcasz sobie posty na single malt ? :lol:

Ja też mogę być SM? Wink
Tu nie ma za wiele do czytania, także uporałem się z tym chyba w godzinkę a może i szybciej.
Mało postów - mało czytania.
Forum to użytkownicy a nie admin i moderatorzy... Smile Ja zawsze zachęcam do rozmów, jest kilka ruszonych tematów np. bez odpowiedzi o beczkach. Możecie dodawać swoje tasting notes, jest dużo możliwości. FOrum to nie portal informacyjny gdzie pisze jedna osoba.
nie lubię pić napisał(a):Moderator ma za zadanie pisać nowe tematy
Na forum musi się coś dziać
Dzień bez postów to dzień stracony

To moe czytaj onet, albo co innego. Mozesz zakladac tez nowe tematy a napewno bedziemy sie w nich udzielac.
Jak pojaaiw sié temat jest grono ludzi co chetnie powie co na dany temat mysli Smile
Ja przegladam nasze forum, pozniej czytam co pojawilo sie ciekawego na BOW, nastepnie przegladam kilka blogow o whisky , oferte sklepow, jakies ciekawostki i jakos leci.
Onet też czytam, jak i wszystkie strony czy blogi o whisky.
Ale nie o tym chciałem powiedzieć.
Moim zdaniem moderator powinien nie tylko pilnować porządku na forum ale też pisać nowe tematy które mogą zachęcić innych użytkowników.
Dlaczego tak piszę ? bo zwiedziłem już dziesiątki for na których napisałem dziesiątki tysięcy postów.
Założyłem też jedno forum od zera i je rozkręciłem.
Miałem propozycję aby doradzać w tworzeniu forum finansowego które mimo ogromnych możliwości finansowych było nie czytelne.

Byłem już świadkiem upadku niejednego forum które miało dobry start ale niestety samo nie mogło się utrzymać.

Także o forum trzeba dbać jak o drzewko bo inaczej uschnie.
Trzeba je podlewać każdego dnia.
Wiem że jak nie będzie chętnych do pisania to będzie lipa.
Dlatego trzeba robić wszystko aby zachęcić innych.
Tu się zgodzę, dlatego też włąśnie założyłem sam kilka tematów, ale jak widzisz to forum dopiero się rozkręca, miejmy nadzieję, żę się rozkręci Smile
Stron: 1 2