The Taste of Whisky

Pełna wersja: Życzenia Świąteczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Życzę Wam moi mili zdrowych i radosnych świąt , spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół przy szklaneczce whisky. Oczywiście żeby Wasza kolekcja szybko rosła w ciekawe butelczyny Smile jednym słowem Wszystkiego najlepszego.
Ciepłych, rodzinnych świąt, hucznej zabawy w sylwestra i opływania w trzydziestoletnie Port Elleny, Brory, Ardbegi, Glendronachy i Karuizawy w nadchodzącym roku Big Grin
Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt !!! Nie pijcie za dużo Wink
Również wszystkim najlepszego !
WszystkiegoSmile)) U mnie nie ma szans w Święta na jakąkolwiek whisky, przy wódkopijcach jestem na skazanej pozycji, także trzeba rękawy zakasać i stawić czołaSmile
Wesołych,rodzinnych,spokojnych i nie za bardzo przepitych świąt :mrgreen:
Najlepszego Panowie (i Panie jezeli sa tu jakies). Oby nadchodzacy rok przyniosl nam jeszcze wiecej okazji do obcowania z najlepsza whisky Smile
Wszystkiego najlepszego whiskopije. Zdrowych wesolych , pogodnych swiat. Zeby wam sie butelki z whisky mnozyly. Big Grin
Trochę późno zawtałem do wątku. Niestety, prace domowe wzywały Smile W każdym razie dołączam do życzeń i podziękowań. Degustujcie jak najwięcej.