The Taste of Whisky

Pełna wersja: VIII OSWiA MP Wina
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Czołem,

wybiera sie ktoś w tym roku na salon Alkoholi Mocnych organizowany corocznie przez MP Wina? W tym roku zmienia się formuła wydarzenia - 11.10. odbędzie się salon Win, natomiast 12.10. to salon Alkoholi Mocnych. Mam wrażenie że formuła tego eventu zmierza coraz bardziej w kierunku wydarzenia sygnowanego logo Whisky and Freiends (70,00 zł wejściówka, w regulaminie zastrzegli dodatkowo, że wystawca może za wybraną whisky żądać dodatkowych kuponów, które będa do nabycia na miejscu w dniu imprezy, etc.).
wybieram się, mam nadzieję, że uda mi się z urlopem
Ktoś zna jakieś szczegóły organizacyjne - jak to wszystko będzie działało?
cytuję najważniejsze:
11 października 12:00 - 20:00 - dzień poświęcony winom
12 października 12:00 - 20:00 - mocne alkohole - whisky, koniaki, rumy itd.
oddzielny bilet na każdy dzień 50,00 zł (wina),
70,00 zł (mocne alkohole) lub bilet dwudniowy (100,00 zł) W cenie biletu przewidziana jest niespodzianka.
Bilety przez stronę bilety.wina-mp.pl lub na miejscu w dniu festiwalu w miarę dostępności wolnych miejsc.
Będzie jakaś "gazetka" jak wcześniej - co będzie na degustacji i co w jakiej cenie będzie można kupić?
Będzie festiwalowa książeczka ze specjalnymi cenami. Bilety można zakupić przez stronę bilety.wina-mp.pl lub na miejscu w dniu festiwalu.
Dwuosobowe zaproszenia na festiwal można odbierać w sieci salonów M&P. Gwarantują one wejście (po zakupie biletu) na festiwal. Osoby bez zaproszeń mają być wpuszczane w miarę wolnych miejsc.
Panowie, może ktoś wrzuć skan książeczki festiwalowej. Niestety nie mam możliwości w tym roku odwiedzić festiwalu.
Czy jest ktoś na festiwalu i ma może książeczkę ?
Książeczka została zamieszczona i zalinkowana z maila takiej treści który powinien wszystkich tutaj ucieszyć (mnie w każdym razie ucieszył):

Cytat:Dzień Dobry,
VIII edycja Ogólnopolskiego Salonu Win i Alkoholi M&P za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym gościom i cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wspólnie przeżyć te wyjątkowe, pełne smaku i aromatu dni. Z wielu opinii wynika, że nasz pomysł rozdzielenia festiwalu na dwa dni spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i to zarówno wśród klientów jak i naszych dostawców.
Dostawcy – producenci z całego świata, których mamy zaszczyt reprezentować w Polsce, byli na tyle zadowoleni, że postanowili zrobić wyjątkowy prezent. Każdy z naszych klientów, może zrobić zamówienie z cennika festiwalowego w terminie do 25.10.2017. Ale uwaga jest jedno obostrzenie - wartość minimalnego zamówienia dla osób, które nie były na festiwalu to 500 zł już po rabatach. A jak duże są rabaty – spójrz do cennika poniżej. To się naprawdę opłaca! Pamiętajmy, że już za moment Święta i można wykorzystać tę okazję by w super cenie i na spokojnie, już teraz zabezpieczyć się w prezenty!
Stron: 1 2