The Taste of Whisky

Pełna wersja: Humor - nie tylko o whisky
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
to może jednak to owca była a nie krowa :lol:
:lol: :lol: :lol:
A moze to byl byk :lol: :lol: :lol:
Tak jeszcze niktóre kawały ok, ale tego typu świadczą tylko o debiliźmie piszącego.
ps. Rafał na jakiej zasadzie są aktywowame konta nowych uzytkowników ? Może w jakis sposób można bybyło zrobić selekcję takich kont ?
Rozumię że to forum jest otwarte i takie powinno być. ( ale przede wszystkim dla osób związanych z tematyką whisky ) a nie ludzi zakładających konta w takim gównianym celu .
Konrad, aktywacji kont nie ma ...
I moim zdaniem bez sensu aby było, bo trzeba byłoby robić wywiad po co ktoś zakłada .... w takim wypadku taka osoba, bo nei są to boty i tak by napisała, że jest miłośnikiem whisky i chce się udzielać i balblabla, dodałaby 5-10 postów a później umieściła linki w podpisie.
Odkąd marketing w necie jest obsługiwany przez ludzi to tylko i wyłącznie można interweniować po fakcie. Po prostu. Z reguły jest jakiś zbiór agencji reklamowych, jak będą widzieć, że nic tu nie zdziałają to wywalą forum z bazy stron gdzie można się reklamować.
AAAa to w taki razie będziemy reagować jak najszybciej sie da . I mam nadzieje że im sie to szybko znudzi Smile
Bartoszku, po to jest nas trzech, żebyśmy starali się robić dobrą robotę 24h. Jak kogoś nie ma, jest inny.

Ja tego kawału nie przeczytałem i tylko odpisałem, że nie pozwolę na taką formę reklamy. Dopiero jak Konrad napisał, że kawał to przegięcie to wróciłęm się i go przeczytałem. Jestem w pracy i nie zawsze czytam wszystko od deski do deski. Po to są też użytkownicy i mają możliwość "zgłoszenia postu" Z prawej strony postu jest Wykrzyknik - takie posty wrzucają się do panelu i my mamy info, że ktoś to zgłosił, bo narusza regulamin lub jest nieetyczne. Wtedy możemy interweniować. Ja generalnie czytam WSZYSTKO, na razie jeszcze wyrabiam Smile
Ja nie mam absolutnie nawet najmniejszych pretensji do ciebie adminku, ani do nikogo z szefostwa forum.. jak chodzi o treść kawału też bym się nie czepiał.. ale gdyby ona się nie pojawiła na tym FORUM :evil:
Cenzura czy selekcja to rzecz absolutnie nie wskazana dla nowych i starych forumowiczów, ale jak ktoś leci w CHU...A to uważa, że reakcja może być tylko jedna i natychmiastowa :evil:
Musimy zatem wszyscy pilnować, żeby takowe wpisy możliwie jak najszybciej zgłaszać w celu ich usunięcia. Działać tak, żeby umieszczanie takich wpisów dla tych osób oznaczało jedynie stratę czasu. To chyba jedyne co możemy zrobić.
- Wydaje mi się, że jesteś pijany…
- Nie!
- Co nie?!
- Nie wydaje ci się...
Stron: 1 2 3 4 5