The Taste of Whisky

Pełna wersja: Yoichi 20
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może ktoś jest zainteresowany sampelkiem Yoichi 20 YO
https://www.whiskybase.com/whisky/5778/ ... 0-year-old
bo rzecz to zacna i warta spróbowania.
25 ml z buteleczką - 100,00 PLN
50 ml z buteleczką - 200,00 PLN
Przesyłki robiłem ostatnio po 12,00 PLN (Poczta Polska) i jakoś to szło.
Myślę, że cena jest dość atrakcyjna, bo z tego co zerkałem na net ta butelka potrafi kosztować i 1000 EUR.
Do rozlania 500-600 ml.
Wieczorem cyknę zdjęcie butli i wrzucę na forum.
Zainteresowanych proszę o info na priv.
Odbiór osobisty możliwy we Wrocławiu.
Pierwsze sample, które poszły w temacie Thomas H. Handy 2009 i Glen Ord 25 Yo, już są u nowych właścicieli, także można ich podpytać czy wszystko było ok (zresztą jakby ktoś reflektował na te sample to również zapraszam, bo jeszcze nie zostały wyczyszczone).
50 ml poprosze, chociaz pewnie ciezko bedzie ja zamknac.
Nie ma problemu z zamykaniem czegokolwiek. Butelka została otwarta i zostanie (lepiej lub gorzej) zagospodarowana (cześć się rozsampluje, a resztę wypije lub poczęstuje moich Gości). Popróbowalismy z moim jedzącym żaby i ślimaki Kolegą. Trunek jest bardzo smaczny. Gdybym chciał coś zamykać to pewnie wyszedłbym od ceny jednego sklepu z Wybrzeża, a wtedy 50 ml wyszłoby sporo ponad 300 PLN. A tak kto ma ochotę ten da znać, a kto nie ma ten wcale nie musi. Ja też nie mam napinki, ale oczywiście zachęcam, można połączyć z przesyłką Glen Orda 25 yo i Thomasa H. z mojego drugiego posta.